Za ájurvedou na Vysočinu. Resort Svatá Kateřina otevírá nový pavilon

V srdci Vysočiny si teď můžete užít ájurvedské procedury na nejvyšší možné úrovni. Resort Svatá Kateřina totiž otevřel nový pavilon, který výrazně rozšiřuje kapacitu wellness & spa a hostům nabízí nevšední zážitek uprostřed nádherné přírody.

Nové prostory Ájurvédského pavilonu, který tvoří dvě sekce – ájurvédskou a spa, mohou hosté Resortu Svatá Kateřina využívat od března. Ka­ždý kout nového pavilonu, jenž díky své rozloze 1 600 m2 pojme až 100 osob najednou, poskytuje dechberoucí výhledy do okolní přírody.

Do léta pak bude vybudovaná přilehlá meditační zahrada s hinduistickými sochami, kamennými lavičkami, vodopádem, ušlechtilými keři, stromy a zákoutími vybízejícími k meditaci a józe. Další prostor pro slunění a relaxaci na čers­tvém vzduchu nabídne sluneční terasa.

„Nový Ájúrvédský pavilon jsme se rozhodili vystavět především proto, abychom mohli poskytnout klientům ájurvédské procedury na nejvyšší možné úrovni. Zároveň jsme chtěli rozší­řit nabídku wellness & spa a navýšit kapacitu stávajícího centra. V pavilonu je nově i dlouho očekávaný a žádaný bazén,“ uvádí majitel Resortu Svatá Kateřina Petr Zempliner. „Otevřením nového pavilonu rozšiřuje­me kapacitu některých služeb, nikoliv lůžkovou kapacitu resortu. Naši hosté si díky tomu mohou užít ájurvédské i wellness procedury v daleko vyšším standardu a soukromí, než tomu bylo dosud.“

Resort Svatá Kateřina disponuje nejširší nabídkou ájurvédských procedur v Česku a díky dlouholeté spolupráci s renomovanou indickou klinikou Kairali, která léčebné procesy zaštiťuje, nabízí klientům servis nej­vyšší kvality. V novém pavilonu se nachází celkem šest specializovaných terapeutických místností, z nichž u pěti jsou součástí parní kabiny pro in­tenzivní vstřebávání léčebných olejů po ájurvédských terapiích. Místnosti jsou vybaveny originálními masérskými stoly z mahagonového dřeva vyro­benými v indické Kerale. Ordinace ájurvédského lékaře se nachází v bez­prostřední blízkosti, aby byl kdykoliv k dispozici nejen hostům, ale také pro odbornou konzultaci terapeutům a individuální úpravu procedur podle zdravotního stavu klienta. Po terapiích lze využít rozlehlé relaxační prostory a nasávat blízkost a sílu ozdravné přírody. Atrium Ájurvédského pavilonu se skvěle hodí pro meditaci i sluneční terapii.

Druhá část pavilonu je tvořena klasickým wellness & spa a rozšíří stávající na­bídku resortu. Hosté zde mohou relaxovat ve finské sauně, aromaterapeu­tické parní kabině, dvou velkých whirlpoolech nebo si ulevit procházkou po Kneippově chodníku. Výraznou část zabírá sál s vyhřívaným bazénem. Obsa­huje šest masážních sedáků a napájen je z pramene Svaté Kateřiny.
Tagy: