Jak vyznat lásku beze slov? Zkuste to se zákusky od Cukráře Skály

Svátek sv. Valentýna skýtá jedinečnou možnost říct od srdce, co ke své drahé polovičce cítíme. Ale jde to i beze slov. Valentýnské zákusky Cukráře Skály to řeknou doslova za vás. Lukáš Skála, po němž je cukrářská továrna pojmenována, připravil na svátek všech zamilovaných neodolatelnou sladkou nabídku.

Chcete na svatého Valentýna udělat opravdové romantické gesto? Zajděte si na rande do podniků Cukráře Skály. Uvidíte, že do valentýnských cukrovinek se zamilujete na první pohled. Lukáš Skála, který je známý svou precizností a dokonale vyladěnými chutěmi, přichystal tři druhy valentýnských delikates.

Ve Šporkovském paláci i v provozovně v Dlouhé poznáte, jak láska prochází žaludkem. Zákusek pro dva, který je naplněn hned dvěma náplněmi – krémem z mascarpone a tonka fazolemi a moussem z mléčné čokolády s bergamotem, navodí pravou romantickou atmosféru. Dvojice pralinek, z nichž dvě mají příchuť liči a jahody a dvě mléčné čokolády s oříškovým praline, vás svezou zase na vlně netypických i tradičních chutí. Avšak pouze v Dlouhé si můžete dát láskyplnou kremroli s francouzským ovocným likérem cointreau a malinami, který se doslova rozplývá na jazyku. Akce trvá od 12. do 14. února, a tak si ochutnávku speciálních dezertů můžete rozložit i do více dnů.