Festival mini nabídne zábavu i dobré jídlo pro celou rodinu

Letošní jarní edice pražského rodinného Festivalu mini se nezadržitelně blíží. Akce se odehraje během pátku 22. dubna a soboty 23. dubna v Hale 13 v holešovické Pražské tržnici. Během dvou festivalových dní se na ní představí devadesátka českých a slovenských vystavovatelů s vybranou nabídkou ze světa jídla, módy, hraček, knížek, šperků, kosmetiky, nábytku a doplňků jak pro děti, tak pro jejich rodiče.

Vystavovatelé, mezi nimiž se představí řada nových značek, pro návštěvníky chystají nekonečno krásných novinek a spoustu zábavy. V rámci doprovodného programu se mohou nejen děti těšit na dílny s kreativním epicentrem Vzletná, vyšívací workshop s ilustrátorkou Evou Volfovou a květinovou dílnu s Lesem, zdobení Lelí’s cupcakes a nanuků Lunar, dílnu vázání uzlů s Evou Vychodilovou a nakladatelstvím Host, bublifukový workshop se Zabublej a cvičení jógy s Little Bubbles.

V relaxační food zóně budou na návštěvníky čekat stánky s občerstvením kavárny Etapa, Bistra 8 a značky Rychlovky, vyhlášená káva Flatwhite, laskominy od Lelí’s cupcakes a nanuků Lunar a stánek Víc než kuchařka s knihami Velká obědová a Velká svačinková bichle plnými receptů na svačiny a obědy do krabiček. „Moc se těšíme na osobní setkání a povídání s návštěvníky nejen o svačinkách a obědech. Určitě k nám dorazte a společně si prolistujeme obě knížky. Když budete rychlí, možná stihnete ochutnat i něco malého k zobnutí,“ lákají návštěvníky Veru a Pája.

Více informací najdete na www.festivalmini.cz.

Foto: Archiv Víc než kuchařka