Sladký den dětí v podnicích Together

Už v sobotu 1. června oslavíme mezinárodní den dětí, a tak možná přemýšlíte, čím byste své ratolesti překvapili. Hraček mají dost, na rušné a přeplněné akce se vám moc nechce… Co je tedy vzít na něco dobrého a sladkého a užít si den hezky společně? Hned tři podniky gastroaliance Together připravily pro děti speciální nabídku, po níž se budou pěkně olizovat.

K Cukráři Skálovi na zákusky
Cukrář Skála pro děti nachystal dva zákusky – karamelový krém s malinami a vanilkový krém s jahodami. To ale není vše. Děti si budou moci vybrat i ze čtyř obrázků, a hned je radost na světě. U Cukráře Skály si den dětí můžete rozložit na dva dny, protože oba zákusky budou k dispozici už od pátku 31. května, a to jak na pobočce v Dlouhé, tak ve Šporkovském paláci.

Na jahodové lívance do Brambor
V restauraci Brambory na Pankráci oslaví mezinárodní den dětí parádní akcí. Pro děti do 12 let připravili zábavný program v herničce, a aby jim nevyhládlo, dostanou lívance s jahodovou omáčkou, čerstvými jahodami a šlehačkouúplně zdarma. Příjemný den tak stráví celá rodina. Děti hraním a rodiče ochutnávkou specialit restaurace. Akce platí 1. června do 15 hodin.

Do Bruxxu na belgické vafle
Jestli vaše děti milují vafle, neměli byste na den dětí vynechat návštěvu belgické brasserie Bruxx. Tam na ně čekají hned tři druhy. Lutyšská vafle s vanilkovým krémem, jahodami v cukru a akátovým medem, brownie vafle se stracciatella krémem, borůvkami a jogurtovou zmrzlinou a pistáciové vafle s malinami, omáčkou z bílé čokolády a sladkou šlehačkou. Akce platí od 11.30 do 15.00 hod.

foto Jan Martínek a Hynek Hampl