Praha zažije svůj první summit o pracovním prostředí

Podmínky pracovního prostředí, péče o zaměstnance a technologie jsou stěžejními tématy zážitkové konference pro profesionály z mnoha oborů, která se v Praze uskuteční úplně poprvé. Její ambicí je vytvořit středoevropskou platformu.

Mezi potvrzenými řečníky jsou Tim Robson, expert na leadership a budování firemní kultury, George Muir, odborník na oblast budoucnost světa práce, Julia Arlt, expertka na Workspace strategie a vývoj světa nemovistostí a investic, David Mareček, generální ředitel České filharmonie a Bernard Štorch, architekt zaměřující se na urbanistická řešení veřejných a kancelářských prostor.

Dvoudenní Workspace Summit s tématy Lidé, Design, Technologieproběhne v pražském Cubex Centru na Pankráci, a to ve dnech 28. a 29. listopadu 2019. Za pořadatelstvím stojí nově vzniklá společnost Workspace Summit, s.r.o., která do hlavního výběru řečníků pozvala více než 20 renomovaných odborníků a vizionářů z celého světa.

Konference je určena především pro manažery středních a větších společností, developerských společností, profesionály z HR, facility managementu, architekty, interiérové designéry, investory a zájemce o zmiňovaná témata.

„Workspace Summit chce poskytnout prostor pro setkání odborníků a lidí se zájmem o aktuální trendy v oblasti pracovního prostředí. Cítíme důležitost mluvit o propojenosti osobního a pracovního života a vhodného pracovního zázemí, které vede k pohodě zaměstnanců, zlepšuje jejich osobní život a přináší lepší pracovní výsledky,” říká za organizátory Tomáš Neumann ze společnosti Workspace Summit s.r.o.

„Naším cílem je do českého prostředí přinést celosvětově diskutované téma a jeho poznatky a přispět k postupné proměně myšlení o tom, jak má vypadat dnešní pracovní prostředí a jaký může mít vliv na pracovníky,” dodává jeho kolega Ivo Hrdina.

Mezi řečníky se objeví Tim Robson, zakladatel jedné z top britských konzultačních firem zaměřených na motivaci zaměstnanců. Podílel se na vybudování firemní kultury značek Jaguar, Liverpool F.C. nebo Jack Wills. Dále do Prahy přijede George Muir, inspirativní řečník, který více jak 25 let pracoval pro IKEU a věnoval se budoucnosti trendů v oblasti digitalizace a HR. Julia Arlt je expertka na efektivnější využívání kancelářských prostor a sdílených budov. Její zkušenosti mimo jiné využívá největší newyorský realitní akcelerátor MetaProp NYC, který patří mezi nejvýznamnějšíinvestory v oboru realitních technologií. David Mareček řídí Českou filharmonii od roku 2011 a má bohaté zkušenosti s vedením velkého kolektivu. Bernard Štorch je architekt londýnského studia PLP Architecture, které stojí za “nejchytřejší kancelářskou budovou světa” The Edge v Amsterodamu. Jeho dílem je např. budova televizní stanice Sky, v níž pracovní zázemí nalezlo 3 500 zaměstnanců.

„Návštěvníci konference zažijí pracovní prostor budoucnosti v praxi. Vše, co uslyší během přednáškových bloků, si budou moct rovnou i vyzkoušet. V budově Cubexu vyroste ukázkový coworking, který odpovídá aktuálním trendům, a připravujeme i řadu dalších překvapení, mimo jiné z oblasti zdravého životního stylu,” láká Tomáš Neumann.

Kompletní informace o vstupenkách a registraci naleznete na webových stránkách konference www.workspacesummit.eu.