Vyzkoušejte jinou vánoční sladkost: speciální zmrzlinu!

Vánoce mají svou specifickou vůni. Jsou cítit svařeným vínem, vanilkou i skořicí. Pokud chcete letošní advent prožít jinak, zkuste namísto tradičního cukroví sáhnout po mražené pochoutce. Honza Hochsteiger z Crème de la Crème si pro toto sváteční období připravil speciální varianty zmrzlin. Těšit se můžete na skořici, kaštany, masálu a punč.

Zmrzlina je skvělým dezertem v každém ročním období. A pokud se budete během Vánoc cítit přejedení vanilkových rohlíčků a perníčků, zkuste namísto cukroví naservírovat zmrzlinu. Sami uvidíte, jak budou vaši hosté z této změny příjemně překvapeni.

O pravou chuť Vánoc se ani v tomto případě bát nemusíte. Honza Hochsteiger z Crème de la Crème pro tuto sváteční sezónu připravil speciální varianty zmrzlin. Těšit se můžete na voňavou skořici nebo ještě výraznější masálu. Potěší vás také nasládlá chuť kaštanů a vše završí výborná chuť punčové zmrzliny. Vánoce mohou začít!

Zimní varianty zmrzlin si můžete vychutnat v pražských provozovnách (Husova 12 či Národní 23) nebo si ji klidně vzít domů. V Crème de la Crème vám rádi vše zabalí do rodinného půl litrového nebo litrového boxu. V tom zmrzlinu pohodlně a bezpečně dopravíte až na váš sváteční stůl. Balení máte zdarma, platíte jen za zmrzlinu samotnou. 500 ml vás vyjde na 200 Kč, 1 000 ml na 400 Kč.

Pro opravdové gurmány je zde také nová vzorková prodejna ve Strašnicích (Průběžná 58). Zde na vás, kromě stálých 20 druhů, čeká každý týden speciální zmrzlina, která se dodává do nejlepších pražských hotelů a restaurací a v cukrárnách ji běžně neochutnáte. Seznam aktuálních speciálních zmrzlin najdete vždy na Facebooku Crème de la Crème.