Zkuste jídlo z fine diningové restaurace jako street food

Na letošním Manifesto Winter Marketu najdete i stánek Zátiší Group. Až do 23. prosince můžete postupně ochutnávat vybraná jídla ze všech restaurací skupiny. Stánek „Miska by Zátiší Group“ nese název podle stylu servírování – všechna jídla jsou pečlivě vybrána tak, aby se dala podávat do misek – samozřejmě recyklovatelných.

Pražský Manifesto Market oblékl zimní kabát a v předvánočním čase pro své návštěvníky připravil nové gastronomické vyžití. Jednou z možností je ochutnat jídlo z fine diningových restaurací formou street foodu, a to u stánku č. 27 – „Miska by Zátiší Group“.Postupně se zde představí jídla ze všech restaurací –Bellevue, Mlýnec a V Zátiší. Po celou dobu fungování marketu bude k dispozici nabídka z Žofín Garden, a také přímo Zátiší Cateringu. Těšit se můžete na těstoviny s lanýži, kachní konfit, kaštanový krém, bramborové lokše, indický streetfood a další. K pití se nabízí pivo nebo prosecco.

Počínaje 29. listopadem, vždy od čtvrtka do neděle, od 12 do 20 hodin, si můžete užít skvělou atmosféru vánočního Manifesto Winter Marketu a vyzkoušet skvělé pokrmy z „Miska by Zátiší Group“. Ve vybraných termínech bude možné navíc ochutnat menu z restaurací Bellevue, Mlýnec a V Zátiší.

„Miska by Zátiší Group“/Manifesto Winter Market

Žofín Garden a Zátiší Catering (29. 11. až 23. 12., vždy od čtvrtka do neděle)

Kaštanový krém, dýňový chléb

Kapří panko hranolky, pečený bramborový salát, domácí majonéza

Bramborové lokše, kachní konfit, fermentované červené zelí

Mlýnec (7. 12. a 8. 12.)

Smažený kachní konfit, celerové pyré, pažitková majonéza

V Zátiší (14. 12. a 15. 12.)

Indický streetfood
Tagy: