Converse se spojil s Carhartt, limitka se vydává mezi skate a basket

Dva nové modely skateových bot vzešly ze spolupráce se známou americkou značkou Carhartt, která se inspirovala basketbalovým dědictvím Converse a nebála se mixovat materiály a vytvořit boty s dokonalým designem.

Carhartt je kultovní značkou, kterou milují fanoušci pro její nenucenost, funkčnost a vysokou kvalitu. Má neotřesitelné místo v srdcích všech, které baví propojení mezi pracovním oblečením a městskou módou. Ačkoliv jejich produkty nebývají barevně výrazné, jsou poznat na první pohled. Nejinak tomu je i v případě nové limitované kolekce ve spolupráci s Converse.

Foto: Converse

Kolekce Converse CONS X Carhartt WIP odhaluje průsečíky mezi skateovým a basketbalovým odkazem, který se prolíná v historii obou značek. I tentokrát zůstává Carhartt věrný přírodním tónům a materiálům, jakými jsou kůže, semiš a kvalitní textil. Spolupráce dala novou podobu dvěma Converse modelům – CONS Fastbreak a One Star Pro. Kombinace skateové estetiky s tlumenými barvami a výraznými černo-béžovými kontrasty povyšuje modely na stylovou obuv s přesahem.

Converse Fastbreak byl vytvořen v roce 1983 přímo pro skateové hřiště se speciálními úpravami, aby maximálně vyhovoval praktickým požadavkům jejich nositelů. V nové limitované kolekci má řadu na míru upravených detailů spolu s kombinací kůže, semiše a textilu, jak je to na první pohled typické právě pro Carhartt. Funkční skatové boty s nesmrtelnou hvězdou.
Tagy:   ,