Bojujte s podzimem čokoládovou zmrzlinou z Crème de la Crème

Přijďte si do Crème de la Crème osladit první podzimní dny. Kromě stálé nabídky až 40 druhů zmrzlin na vás v druhé polovině října čekají oblíbené čokoládové hody, kdy budete moct ochutnat více než deset zmrzlin s touto afrodiziakální surovinou.

Čokoláda díky své jedinečné chuti patří k velmi vyhledávaným sladkostem, kterou si tu a tam udělá radost téměř každý. Aby také ne, čokoláda nejen skvěle chutná, ale také vyvolává pocit klidu, štěstí i zamilovanosti. Obsahuje totiž látky povzbuzující náladu, například serotonin, kofein nebo theobromin.

Své o tom ví i v Crème de la Crème, kde po celý rok nabízejí hned čtyři druhy čokoládové zmrzliny.Pravidelně se objevuje v žebříčku těch nejprodávanějších. V druhé polovině října Honza Hochsteiger bude pořádat již tradiční čokoládové hody, kdy se v nabídce objeví více než deset druhů čokoládových mražených pochoutek. Těšit se můžete například na klasickou čokoládu, čokoládu se solí a karamelem, čokoládu s chilli, veganskou zmrlinu a další a překvapivá spojení chutí. Pokud si držíte štíhlou linii, sáhnout můžete po čokoládové zmrzlině bez cukru se sníženým obsahem tuku.

Čokoládové hody na vás čekají v druhé půlce října ve dvou pražských provozovnách Crème de la Crème – Národní 23 a Husova 12.