Podpořte mladou kulturu! StreetCulture jede na Nákladové nádraží Žižkov

StreetCulture je jedno z mála médií komunitního typu u nás. Zaměřuje se na subkulturní a menšinové žánry, které nemají jinde mediální prostor. Od poloviny dubna plánujeme start vysílání v prostorách 1435mm / Nákladového nádraží Žižkov.

A nyní potřebuje i vaši pomoc! Podáte mu pomocnou ruku?

Tohle internetové rádio je pro audiofili klasika, skoro jako filmy s Hrušínským. StreetCulture začalo vysílat v březnu 2011 jako playlistové hudební rádio. Od té doby ovšem přineslo více než 60 původních, pravidelně vysílaných pořadů a v rámci série StreetCulture Session tvůrci pořadů uspořádali více než 120 online vysílaných koncertů (mj. zde vystoupili například Bonus, Priessnitz či písničkář Václav Koubek). Na rádiu nyní nouze o pravidelné subkulturní pořady jako Kids And Heroes Radio Show, Art Of Wrestling, metalový Marast On Air, pořad magazínu Full Moon, nebo nově také hudebně – publicistický koncept Klubovna.

Street Culture propojuje hned několik subkultur, které by jinde adekvátní prostor možná nedostaly.

Nyní se tvůrci tohoto unikátního městkého subkulturního konceptu upínají k novému cíli a tím je přesun na Nákladové nádraží Žižkov.

Pokud jste se stručnou historií StreetCulture pročetli až sem, pak vám nemusíme naznačovat, jak moc je fungování radia našeho typu ovlivňováno vnitřní sílou týmu, ale také fanoušky, kteří vlévají vysílání okřídlenou “krev do žil”. Rozhodli jsme se proto vystavit radio StreetCulture přímé konfrontaci s fanoušky a dalšími, kteří se chtějí do jeho historie zapsat. Rozhodli jsme si ověřit naše přesvědčení, že StreetCulture má smysl, a to nejbezprostřednějším způsobem: kampaní na Hithit.cz! Chceme se v kontejneru s dalšími hodinami kvalitních rozhovorů reflektujících současnost napříč? Bez vás to nedáme…”

 

Více informací o kampani naleznete po kliknutí ZDE. “