adidas Stan Smith: nepřekonatelná legenda, nyní v ekologičtější verzi

V roce 1973 se zrodila legenda. Ale někdy se i legendy musejí změnit, aby byly ještě lepší. Značka adidas s jarem přichází s ikonickými teniskami Stan Smith, jejichž nový ekologický svršek z materiálu Primegreen obsahuje 50 % recyklované příze.

Značka adidas se zavázala od roku 2024 využívat pouze recyklovaný polyester na výrobu svých produktů, a proto zásadně oživuje i svoji ikonu adidas Stan Smith. Proslulá silueta sice napohled neprošla žádnou změnou, má však nový svršek z materiálu Primegreen, který obsahuje 50 % recyklovaného materiálu. Obsahuje přízi z recyklovaných příměsí a řadu vysoce výkonných materiálů, oblíbený model je tak k mání ve stejné kvalitě a v ekologičtější verzi.

Zero waste, sustainability – to jsou pojmy, které stále častěji rezonují všude kolem nás. Také značce adidas záleží na tom, aby byl při výrobě jejích produktů dopad na planetu co nejmenší. I proto chce maximálně omezit využívání plastového odpadu a nahradit jej recyklovaným polyesterem v podobě materiálů Primegreen a Primeblue, a v budoucnu dokonce recyklovat i použité tenisky.

Navždy ikonické. Nyní udržitelnější.

adidas.cz/stan_smith

foto: adidas
Tagy:   ,