Cestovatel Tomáš Poláček má novou talkshow

Server G.cz, který byl spuštěný začátkem roku 2014, a který provozuje online vydavatelství Extra Online Media, prošel v říjnu re-designem a také posílil svůj tým. Na pozici šéfredaktorky nastoupila Jana Mrákotová, moderátorem diskuzního pořadu se stává Tomáš Poláček z magazínu Reportér, který bude mít od tohoto víkendu na G.cz pravidelný pořad (NE)BLÁZNI.

„Od nového layoutu Géčka si slibujeme především to, že bude celkově uživatelsky příjemnější, přehlednější. Chceme se také více zaměřit na obsah, který bychom rádi směřovali víc do zpravodajství a publicistiky,“ přibližuje změnu Tomáš Kačena, výkonný ředitel Extra Online Media. V současnosti se server zabývá aktuálním dění ve společnosti, společenskými tématy, své nezastupitelné místo, která je pro Géčko charakteristická, má satira. Na G.cz se pravidelně objevují informace z filmového světa a také filmové recenze.

Již tento víkend se na Géčku poprvé objevila nová talk show Tomáše Poláčka s názvem (NE)BLÁZNI Tomáše Poláčka. „Budu dělat pokud možno zábavné rozhovory s lidmi, o kterých si myslím, že jsou tak trochu blázni, ale úžasní blázni, které mám rád. Jako prvního hosta jsem si pozval herce Marka Taclíka. Probrali jsme kromě jeho velmi neobvyklé herecké kariéry například i fotbal, vztah k alkoholu, ženám a dětem, dojde i na překvapivá přiznání velmi osobního charakteru,” přibližuje nový pořad Tomáš Poláček. Novinář Tomáš Poláček působil dlouhou dobu v Mladé frontě DNES, od roku 2014 je kmenovým redaktorem magazínu Reportér. Do povědomí veřejnosti vstoupil jako cestovatel. Mezi jeho nejvýraznější  počiny v tomto směru patří cesta kolem světa.

foto Jana Mrákotová: kredit Tino Kratochvíl
foto Tomáš Poláček: kredit OneTV