Beats For Love ve středu otevřou své brány

V samém srdci Evropy se už příští týden rozezní beaty největšího festivalu elektronické hudby na starém kontinentě. Od středy 3. července čekají na fanoušky tohoto žánru 4 dny plné zahraničních i českých DJs, umělců a perfomerů, kteří si v areálu Dolních Vítkovic budou předávat pomyslnou štafetu na čtrnáctce pódií.

Don Diablo, D-Block & S-te-Fan, Robin Shultz či Claptone. Střípek vybraný ze stovek interpretů z celého světa, kteří se představí během 4 plných dní v Ostravě na Beats For Love. Letošní ročník se rozrostl jak co do počtu podií, tak co se týče zahraničního zastoupení. Organizátoři totiž slibují, že oproti minulému ročníku bude dvojnásobné.

Claptone

Epicentrem dění zůstane i letos ING LOVE stage, kterou doplní 13 žánrově lazených podií rozmístěných po areálu. Pořádnou zábavu tradičně zaručí i Jägermeister truck, kde bude o dobrou náladu postaráno až do časných ranních hodin. Krom lahodné drinku a zlepšení festivalového ducha zde můžou návštěvníci získat i originální vzpomínku. V blízkosti Tatry bude umístěna speciální fotobudka, kde směníte prázdné zkumavky za jedinečný snímek z festivalu. Počet osob v budce není omezen.

Návštěvníci se mohou těšit také na nabitý doprovodný program. Tradiční aktivity jako fotbálek, graffiti, bitva ve vodním fotbálku nebo face painting doplní workshopy, nebo například exhibice týmu amerického fotbalu Steelers Ostrava. Pokud láska během festivalu opravdu zvítězí, připravená je i wedding chappel. Ti, kteří ani na festivalu nepřestávají lovit nové zážitky mohou vyzkoušet svůj talent v DJ Shool. Přichystány jsou i pravidelné lekce jógy, masáže a ve spolupráci se Zdravotním ústavem také testy na HIV. O dobrou náladu všech návštěvníků se budou po celou dobu starat i krásky z týmu Jäger Beets se zásobou ledově namražených drinků.

D-Block & S-te-Fan

Pokud chcete na vlastní kůži zažít unikátní atmosféru festivalu Beats for Love, dorazte v termínu 3. – 6. července do areálu Dolních Vítkovic v Ostravě. Další informace naleznete na www.b4l.cz.