Bohémové se sjedou v Holešovicích. Živě zde zahraje kapela Wohnout

Už máte online života plné zuby a chybí vám ranní návraty domů? Chcete už konečně zažít pořádný živý koncert? Na pražském Výstavišti si v pátek 22. května dají sraz všichni autobohémové, zaparkuje zde pojízdná Red Bull Music Stage, z jejíž střechy to rozbalí kapela Wohnout a vy můžete sledovat její show ze svého auta.

To by nebyla kapela Wohnout, aby nepřišla s nápadem, jak se se svými fanoušky zase sejít pěkně naživo. Spojila se tak s Red Bullem a vymysleli koncert s názvem Sraz českých autobohémů. Inspirací pro něj byl hit kapely Wohnout Svaz českých bohémů. „Koncertování je tak silnou drogou, že se prostě hledají skulinky, jak si v době karantény alespoň jednou za čas zahrát. Online přenosy jsou sice fajn, ale není tam kontakt s publikem. Auto koncert vlastně splňuje to, aby se vlk nažral a koza zůstala celá. A navíc je to skvělá šílenost,“ říká Honza Homola.

Jak to bude na pražském Výstavišti vypadat?
„Lidé vjedou dovnitř, dostanou od nás balíček, zaparkují, naladí si rádio RockZone a na jeho vlnách uslyší náš koncert. Bude tam stát klasická Red Bull Music Stage, ze které budeme hrát,“ doplňuje Honza Homola. Fanoušci ale koncert nejen uslyší, ale i uvidí. Dění na stagi budou totiž přenášet velkoplošné LED obrazovky, které navodí skutečnou koncertní atmosféru. Sraz v pražských Holešovicích bude v 19:00, kapela Wohnout vystoupí od 20:30 a ve 22:00 je plánovaný konec.

Vytuňte svou káru a vyhrajte

Přijeďte na sraz ve velkém stylu. Vymyslete si originální outfit a vylaďte palubovku svého auta a vyhrajte soutěž o nejvíce bohémskou posádku. Počítá se jen vnitřek auta. Vítěz dostane od Red Bullu zásobu energie na celý měsíc.

Vstupenky koupíte na webu redbull.cz/wohnout. Za vstupenku v hodnotě 500 Kč dostanete nejen vjezdné pro vaše auto, ale i kšiltovku Red Bull Presents Wohnout, roušku Wohnout, kalendář Wohnout 2020, 4pack Red Bull Energy Drink a odpadkový koš „to-go“. Neváhejte, kapacita je omezena jen na 100 aut, aby si tuhle show mohli všichni pořádně a naplno užít.

Další informace sledujte na Facebook události: https://www.facebook.com/events/3096205217106223/

Foto: Lukáš Wagneter Red Bull Media House