Bon Jovi vydávají nové video k singlu Story Of Love

Americká kapela Bon Jovi, která byla před časem uvedená do Rokenrolové síně slávy, vydává nový videoklip k aktuálnímu singlu Story Of Love ze svého patnáctého studiového alba 2020. Video je inspirované textem skladby a ukazuje střípky z rodinného života skladatele Jona Bon Joviho skrz nikdy dříve nezveřejněné rodinné fotografie a domácí videa.

„Přestože jsem Story Of Love psal o své rodině, doufám, že když si lidé píseň poslechnou a podívají se na video, uvidí sebe a svoji rodinu,“ říká Bon Jovi.

Bon Jovi trávil loňské týdny karantény se svojí ženou Dorotheaou v jejich komunitní restauraci JBJ Soul Kitchen Community v New Jersey a společně rozdávali jídlo těm, kteří to nejvíce potřebovali. Později manželé otevřeli i potravinovou banku na východním konci Long Islandu, aby pomohli tamějším lidem v nouzi.

„Nemyslím si, že zapomeneme, jaké byly naše životy mezi březnem a zářím 2020,“ říká dnes zpěvák, který se svou kapelou Bon Jovi před nedávnem vydal patnácté studiové album nazvané 2020, ze kterého pochází i aktuální singl Story Of Love. Jak už název napovídá, tématem alba je loňský rok, a to nejen z důvodu pandemie, ale i proto, že v USA se uskutečnily dlouho očekávané a důležité prezidentské volby a Amerika se zmítá v problémech v souvislosti s úmrtím George Floyda a následnými násilnostmi.

Během slavné kariéry trvající více než tři desetiletí si Bon Jovi od svého vzniku v roce 1983 vydobyli místo mezi největšími světovými rockovými kapelami a byli uvedeni i do Rokenrolové síně slávy. Na svém kontě mají více než 130 milionů prodaných alb po celém světě a rozsáhlý katalog hitů. Skupina vyprodala tisíce stadionových koncertů ve více než 50 zemích světa pro více než 35 milionů fanoušků. Výtěžek ze vstupného koncertů Bon Jovi jen za poslední desetiletí přesáhl jednu miliardu dolarů.

foto: brainzone.cz
Tagy: