Coccotte Minute startují pokračování tour k debutovém Czeku

V roce 2019 oslavovala nu-metalová špička Cocotte Minute 15 let od vydání přelomového debutu Czeko. Aktuálně kapela zažívá svoje nejplodnější období. Na podzimní turné dorazilo přes 4 000 fanoušků. Na jaře na tento úspěch skupina naváže původně neplánovaným prodloužením úspěšné tour, aby vyhověla opakovaným prosbám fanoušků a promotérů z měst, na která se na podzim nedostalo.

„Mise dokončena! 4000+ zCZEKOvanejch! Krásná epidemie! Šestnáct nařvanejch večírků s urvanou divou zvěří, kráskama, nějakou tou molekulou rumu a neskutečnou coco-atmosférou. Kdo byl, ví, kdo nebyl, ať si koupí prkno a třískne se s ním přes xicht, že vo to přišel,“ pochvaluje si první polovinu úspěšného tažení naší zemí Zeller. A vězte, že máte čeho litovat. Kapele to hraje jak nikdy předtím a na koncertech posouvá svoje hity o level výše. Ať už díky nakažlivým riffům, úderným textům nebo charismatickému frontmanovi. To vše navíc bez zbytečných vizuálních efektů. Cocotti dokážou “sejmout” a naprosto si podmanit publikum jenom svojí energií.  V pražském Paláci Akropolis byla atmosféra tak strhující, že Zellera namotivovala k tomu, aby skočil z balkonu na ruce návštěvníků.

Svoji absenci v docházce nyní můžete napravit a zajít na některých koncertů z jarní mise. „Hodně klubů se ozvalo, proč nemaj besídku tý naší chráněný dílny taky u nich. V plánu jsme to sice neměli, ale když už to umíme a Ing. playback s tim taky souhlasí, tak sme na to kejvli,“ komentuje přidání koncertů. Po podzimní sérii, na kterou si přizvali písničkáře Vojtaana, vsadí nyní sami na sebe a vystoupí bez hosta. V nabitém devadesátiminutovém setlistu přehrají více než polovinu debutu, ale nebudou chybět ani hity z posledních dvou kritikou opěvovaných počinů Rituál, kmen a srdce a kmen a Veď mě.

Termíny Czeko 15 let tour:

21.2. Děčín (Le Garage Noir)
22. 2. Jihlava (Moment)
28. 2. Valašské Meziříčí (M-Klub)
29. 2. Uherské Hradiště (Klub Mír)
28. 3. Frýdek-Místek (Stoun)
3. 4. Litomyšl (Kotelna)
4. 4.   České Budějovice (K2)
17. 4. Jablonec nad Nisou (Klub Na Rampě)
18. 4. Jaroměř (Bastion N.35)
24. 4. Mariánské Lázně (Na Dvorku)
25. 4. Litvínov (Attic)