Converse spojuje umělce po celém světě, aby vyprávěli příběh jednoty

Značka Converse věří, že umění má sílu reflektovat současnou dobu, vyprovokovat diskuze a postavit mosty mezi lidmi po celém světě, které vedou k vzájemnému spojení. Nikdy to nebyla pravda více než v současné globální krizi, která ovlivnila každého z nás.

Prostřednictvím spolupráce s umělci z celého světa Converse spouští iniciativu „Create Together for Peace“ jako součást své letní kolekce. Díky tomuto programu značka hledá, propojuje a podporuje umělce, kteří momentálně čelí obrovským výzvám, sjednocuje je a vyzývá k vytvoření společného uměleckého díla a sdílení univerzálních hodnot jako je mír, optimismus a jednota. Umělci své postoje vyjádřili skrz společné digitálně vytvořené portréty a ilustrace, čímž dokázali, že kreativita má sílu bořit hranice zemí i kultur.

Kolektivní umělecký projekt, který bude představený ve 43 zemích na celém světě,demonstruje, že i v období panující globální nejistoty se můžeme spojit a oslavit společnou vášeň k umění a ukázat světu, co všechno je možné. Converse komunita po celém světě zůstala i navzdory pandemii jednotná a navzájem se virtuálně inspiruje k tvorbě z domova prostřednictví projektu #CreateAtHome. Nová realita nám potvrdila, že kreativitu nikdo a nic nezastaví.

Kolekce inspirovaná sedmdesátkami obsahuje modely Chuck70 a Chuck Taylor All Star, které budou v prodeji od 11. května v znovu otevřené prodejně Converse ve Westfield Chodov.

Kolekce Converse Peace je dostupná od 11.5. v prodejně Converse ve Westfield Chodov a u vybraných prodejců.