Den matek: muži utrácí za dárky pro své matky více než ženy

Druhá květnová neděle patří každý rok maminkách. Den matek je údajně třetím nejčastěji oslavovaným dnem na světě, hned po Vánocích a Velikonocích. A muži v tento svátek excelují. Z výzkumu totiž vyplývá, že za dárky pro své matky utratí až o 35 % více než ženy.

A po čem ženy touží? Kromě květin a laskomin je to určitě dokonalé líčení. Pokud chcete letos své maminky opravdu potěšit, vyberte jim dárek z exkluzivní kolekce Marionnaud, která byla stvořena právě pro tento den.

Kolekce Den matek obsáhne všechny náležitosti pro oči, pleť i rty. Nepřeberné množství očních stínů bronzerů a tvářenek v odstínech s dotekem slunce, tužky i řasenky na oči, tekuté rtěnky a kolekce štětců pro dokonalý make-up. To vše v elegantním designu s jemnou mozaikou.

Marionnaud set kosmetických štětců na make-up (499 Kč)

Co jste možná nevěděli…

  • Den, kdy se slaví Den matek, je v různých zemích odlišný. Ve Velké Británií je to březen, ve Španělsku, Německu nebo v Česku květen. Thajci přejí svým maminkám v srpnu.
  • V naprosté většině jazyků po celém světě slovo “máma” začíná písmenem “m”.

Marionnaud paletka očních stínů (249 Kč)

Kosmetiku nejen je Dni matek je možné objednat z pohodlí domova na e-shopu www.marionnaud.cz nebo zakoupit v několika otevřených kamenných prodejnách.

Marionnaud paletka pro líčení očí (499 Kč)