Digitální agentuře Performio.cz se daří, raketově stoupá

Skvělých obchodních výsledků dosahuje společnost Performio.cz, která se věnuje výkonnostnímu marketingu na internetu. Společnost je součástí investičního uskupení DIGNITY. To patří mezi největší hráče na trhu internetové reklamy a webových služeb. Zatímco v roce 2018 dosáhlo Performio.cz obratu 212 milionů korun, ve dvouciferném růstu pokračuje i v roce 2019, kdy by se obrat společnosti měl pohybovat kolem čtvrt miliardy korun.

„Těší nás kontinuálně rostoucí obrat, a hlavně neutuchající důvěra přibývajících klientů. Od našeho založení v roce 2010 jsme ušli velký kus cest,“ prohlásil spolumajitel a ředitel společnosti Petr Melničuk.

Společnosti se stará o firmy z investičního uskupení Miton jako jsou Slevomat, Glami a Bonami, ale také o Makro, zapakatel.cz nebo EON.

V Performio.cz využívají vlastní reklamní systém a adservingový nástroj s názvem Performax.cz, který umožňuje pokročilé párování kampaňových a interních klientských dat. To znatelně napomáhá optimalizaci reklamních kampaní v reálném čase a znamená další zefektivnění a lepší vytěžení reklamního prostoru.

„V současné době se zaměřujeme zejména na správu a kontinuální optimalizaci kampaní našich klientů, významných českých i zahraničních e commerce subjektů a dalšímu technickému rozšiřování systému Performax.cz,“ dodává Petr Melničuk.

foto: archiv Perfomio.cz, Startup Stock Photos