Elektro Kačeři lákají na DJs legendy

První prosincovou sobotu se kulturní dům v Březnici otřese v základech. Proběhne zde totiž prosincové vydání oblíbené party, kterou mají na svědomí organizátoři kultovního festivalu Kačeři. Celá noc se ponese na vlnách taneční muziky a proklatě dobré zábavy. O tom, že to bude skutečně nezapomenutelný mejdan, svědčí už jen účast housových legend Chris Sadler a DJ Loutka.

Sedmý ročník akce Elektro Kačeři se odehraje v sobotu 2.12. v kulturním domu v Březnici na Příbramsku. Mejdan bude tradičně ve znamení house a techno music. O to, že nikdo jen tak nepřestane lovit ty nejlepší taneční zážitky, se postarají ostřílení matadoři Chris Sadler a DJ Loutka. Jména těchto dvou legend jsou v Čechách již od devadesátých let synonymem pro kvalitní housovou hudbu.

V průběhu večera se dále představí i oblíbený příbramský DJ Meli ve speciálním setu, plzeňská kráska DJ JM a rožmitálský objev Mach3. Neméně atraktivní pak bude i doprovodný program. Chybět nebude speciální vizualizace prostoru, velkolepá světelná show, hutný turbo sound ani stolní fotbálek. K té správné party náladě zaručeně přispějí i Jäger beets, které budou všechny přítomné průběžně občerstvovat zásobou ledově namraženého Jägermeisteru.

Nepřestávejte lovit nové zážitky a dorazte si užít noc plnou jedinečné zábavy na Elektro Kačery. Akce proběhne v sobotu 2. prosince v KD Březnice. Start je už ve 20:00 hodin. Vstupenky jsou k zakoupení v předprodeji za 100 Kč, na místě pak za 150 Kč. K dostání jsou i VIP vstupenky za 300 Kč.

FB události: https://www.facebook.com/events/1923824354536443/