Iluzionista Michal Nesveda chystá první živé představení po karanténě

Po dlouhých týdnech, kdy kultura byla doslova u ledu, přichází první akce, které nás vytáhnou z domu. Jako jeden z mála si už na 11. května přichystal představení český nadějný mentalista Michal Nesveda, a to i za zpřísněných hygienických podmínek. Pro 100 návštěvníků předvede svou improvizovanou show Kouzla & iluze v sále pražského kina Dlabačov.

Během 60minutového představení vás Michal nenechá vydechnout. Zamotá vám hlavu, jak je možné uhádnout čísla do slosování loterie nebo jak se dva lidé mohou shodnout na vybarvování omalovánek. Kromě toho vám předvede spoustu dalších neuvěřitelných kouzel a experimentů, které přesvědčí váš mozek, že ne vše se dá logicky pochopit.

„Tentokrát nebudu na pódiu sám, ale pozval jsem si hosta – kouzelnici Adélu Svobodovou, která předvede některá svá kouzla, například změnu outfitů nebo mizení šperků,“ doplňuje program Michal.

Přijďte se konečně zase bavit a ponořte se do světa, kde není nic nemožné. Buďte svědky dech beroucích triků a přesvědčte se na vlastní oči. Představení Kouzla & iluze proběhne 11. 5. od 19.00 hod. v sále kina Dlabačov na Praze 6. Vstupenky jsou k dispozici na www.goout.net.

Michal Nesveda se do světa kouzel ponořil už před patnácti lety a ve svých 24 letech má za sebou několik úspěchů na soutěžích a festivalech v Čechách i zahraničí. Svou první show vymyslel v 21 letech a nazval ji Nekonečno snů. V lednu tohoto roku mělo premiéru jeho další představení s názvem Továrna na zázraky, s kterým pravidelně vystupuje v Divadle pod Palmovkou. Další informace o Michalovi najdete na www.michalnesveda.cz.

foto: David Nogol