Jsi barman? Jägermeister pro tebe připravil zajímavou soutěž

Již potřetí v historii Jägermeister pořádá stipendijní program „Jägermeister Scholarship x Berlin Edition“. Do termínu 5. dubna se mohou zájemci o letošní účast přihlásit na uvedeném webu. Tři uchazeči v barmanském oboru budou od září do listopadu posláni do německého hlavního města, kde dostanou šanci učit se od těch nejlepších. Stačí mít chuť, zájem a jít do toho.

Vybraní barmani se přestěhují na tři měsíce do Berlína, kde budou pracovat a učit se v jednom z nejlepších barů ve městě, objevovat spolu se dvěma dalšími stipendisty jedno z nejúžasnějších měst na světě a stanou se součástí jeho vzrušujícího nočního života. Po dvou předchozích kolech v letech 2018 a 2019 se tento sen letos opět stane skutečností pro tři mladé lidi. Barmanky a barmani z 18 zemí, které jsou členy Hubertus Circle, mezinárodní barmanské sítě Jägermeisteru, se od nynějška mohou ucházet o stipendium „Jägermeister Scholarship x Berlin Edition“.

Hlavním obsahem stipendia je účast v jednom z nejznámějších berlínských barů po dobu tří měsíců. Na tomto místě si stipendisté rozvinou své dovednosti, získají inspiraci, zkušenosti a také se budou učit od svých mentorů. Doprovodný program je bohatý: navštíví Wolfenbüttel, domov Jägermeisteru, zúčastní se různých workshopů o lihovinách a budou se podílet na průmyslových událostech jako např. Bar Convent Berlin, jednom z nejdůležitějších veletrhů lihovinového průmyslu. Kromě toho jsou plánovány i další aktivity a akce, díky nimž bude pobyt stipendistů nezapomenutelný. Budou bydlet společně v plně zařízeném bytě v jedné z nejoblíbenějších berlínských oblastí. Všechny náklady spojené s jejich pobytem v Berlíně hradí Jägermeister, který také bude nápomocný ohledně všech otázek týkajících se organizace a pobytu.

Více informací a formulář na přihlášení zde: http://hubertuscircle.com/scholarship/applynow/.

Zkušenosti bývalých stipendistů z posledních dvou let ukazují, jak moc stipendium Jägermeisteru změnilo jejich životy. Ella Lappalainen z Finska, která byla stipendistkou během prvního roku mezinárodního programu, se dokonce minulý rok přestěhovala do Berlína, aby pracovala v baru, ve kterém proběhlo její stipendium.

Tři stipendisté z loňského roku, Pia Köfler z Rakouska, Josue Gonzalez ze Spojených států a Daniel Zigmund ze Slovenska mají rovněž pozitivní zkušenost. „Nemohu ani popsat, jaký to pro mě byl neuvěřitelný zážitek,“ říká Pia Köfler, „stipendium Jägermeisteru mohu doporučit každému mladému barmanovi, který chce následovat svou vášeň a učit se.“ „Ty tři měsíce tady mi úplně vyrazily dech,“ dodává Josue Gonzalez, „pokud se chystáte jít za něčím novým, naučit se něco úplně jiného, dělat barmana na těch nejlepších místech na zemi – přihlaste se hned teď!“

„Jägermeister nabízí stipendium na podporu mladých barmanů a barmanek a na to, aby jim nabídl opravdu životní zážitek v německém stylu. Zde nejde o nás, jde o ně. Chceme, aby rostli, učili se a zakusili si různé barové kultury. A Berlín je v tomto velmi výjimečný,“ říká Nina Eggeling, manažerka globálního experimentálního marketingu společnosti Jägermeister.

Proto Jägermeister hledá tři motivované začátečníky v barmanském oboru ve věku 21 až 35 let, kteří pocházejí z jedné z členských zemí sítě Hubertus Circle, kteří jsou ochotni posunout se ve své kariéře, kteří touží po tříměsíčním dobrodružství a kteří chtějí strávit neuvěřitelné chvíle v Berlíně – až do 5. dubna mohou požádat o stipendium „Jägermeister Scholarship x Berlin Edition“ online.