Kam do lázní? Do těchto 5 hotelů jezdili loni lidé nejraději

Chcete prožít tu pravou lázeňskou pohodu? Pak se nechte inspirovat našimi tipy. Vybrali jsme pro vás hotely, které si jejich návštěvníci v loňském roce podle hodnocení na pobytovém portálu Spa.cz nejvíce oblíbili. Nejvyšší hodnocení získaly hotely v západních Čechách, které vás nadchnou umístěním, zařízením, klientským servisem, atmosférou i procedurami. A výhodou je, že v nich můžete i letos využít státní poukaz na lázeňské služby.

Hotel Francis Palace

Hodnocení Spa.cz: 96%

Hotel Francis Palace leží v klidné části Františkových lázní. Hotel naplní očekávání jak hostů na léčebném pobytu, tak i těch, kteří přijeli na aktivní dovolenou i relaxační víkend. Dokonalý odpočinek vám navodí návštěvy v balneocentru s širokou nabídkou procedur, bazénu s vířivkou, posezení na letní i zimní terase či procházky po zahradě s fontánkou s minerální vodou. Lázeňští hosté si nemohou vynachválit i vybavení hotelu, nejvíce oblíbený je vnitřní bazén, solná jeskyně a saunový svět. Zároveň si vysoce cení milého personálu, čistoty, rozmanitých procedur i chutného jídla.

Spa Hotel Diana

Hodnocení Spa.cz: 95%

Lázeňský dům Diana je dalším tipem ve Františkových Lázních. Nachází se 10 minut chůze od léčebných pramenů a nabízí komfortní ubytování v luxusně zařízených pokojích a rodinnou atmosféru. Svou ozdravnou kúru můžete zahájit v přírodní slatině z místního zdroje a minerální vody z pramene Štěpánka a doplnit ji návštěvou wellness centra s vnitřním bazénem, třemi druhy saun, whirpoolem. Dokonalou relaxaci dovršíte v odpočinkové zóně s vyhřívanými lehátky a výhledem do zahrady na japonský způsob. Hosté navíc oceňují, že všechny procedury najdou pod jednou střechou, dále vynikající kuchyni, čisté prostředí a milý a profesionální personál.

Hotel Bajkal

Hodnocení Spa.cz: 96%

Hotel Bajkal leží v památkové zóně centra Františkových Lázní jen pár minut chůze od kolonády. Milovníci procházek si zamilují krásné parky Městské sady či Sady mládeže, které leží v jeho blízkosti. Hotel prošel v roce 2003 celkovou rekonstrukcí a nyní nabízí komfortní ubytování, kde se budete cítit jako doma. Hotel se zaměřuje nejen na poskytování lázeňské péče, ale i na dlouhodobější wellness pobyty. Ve svých vyhlášených balneo provozech využívá místní přírodní minerální zdroje. Wellness centrum zahrnuje nejen vnitřní bazén, parní saunu či fitness, ale i unikátní jeskynní komplex s jednotlivými procedurami. Vedle toho si zamilujete jedinečnou hotelovou zahradu s fontánami, atrium či plavání ve venkovním bazénu. Hosté si na něm cení nejvíce čistoty, příjemného prostředí, lokality, profesionálního personálu a skvělých procedur.

Hotel Imperial Superior

Hodnocení Spa.cz: 94%

Hotel Imperial Superior je perlou Karlových Varů již od počátku 20. století a patří mezi nejvýznamnější a nejluxusnější místní hotely. Tyčí se nad historickým městem jako majestátní zámek, z pokojů je tak krásný výhled na centrum či karlovarské lesy. Je obklopen parkem a do města k nejbližšímu prameni Vřídlo se dostanete za pár minut díky lanovce Imperial, která jezdí každých 20 minut. V hotelu si královsky odpočinete u krytého bazénu, whirpoolu, v sauně, při masážích, zábalech a v typické minerální koupeli. Devízou hotelu je světová gastronomie na špičkové úrovni, skvělý personál a celkové prostředí.

Hotel Reza

Hodnocení Spa.cz: 94%

Hotel Reza najdete rovněž přímo v centru Františkových Lázní, a to ve 180 let staré historické budově. Ta si i přes rekonstrukci v roce 2003 ponechala původní tvář. Z hotelu je vidět do městského parku, který leží 250 m od lázeňské promenády. Moderní a luxusní lázeňské centrum klientům nabízí veškerý komfort. Jeden pokoj ze 40 elegantně zařízených dvoulůžkových pokojů je dokonce určen pro tělesně postižené. Předností hotelu je balneo centrum, které poskytuje pestrou škálu lázeňských procedur, a vlastní pramen Erika, který se využívá při koupelích. Hotel disponuje také vyhřívaným bazéném s lehátky, vnitřním bazénem a solná jeskyně. Hosté si zde oblíbili pestrou českou i mezinárodní kuchyni, vybavení pokojů, čistotu a vždy nápomocný personál.

Ušetřete se státním poukazem

Ministerstvo pro místní rozvoj prodloužilo platnost státních poukazů na lázeňskou péči, díky tomu můžete ušetřit až 4 000 Kč za 1 osobu při ukončení pobytu nejpozději do 31. 12. 2021. Tato možnost platí i pro všechny výše uvedené hotely a nejjednodušší cesta, jak si v nich rezervovat pobyt, je přes Spa.cz, kde najdete veškeré informace na jednom místě.

foto: Spa.cz
Tagy: