Kapela POST-IT láká baladou s Martinou Pártlovou na novou desku

Vršovická formace POST-IT upozorňuje na svůj comeback dalším singlem. Po politicko-společensky laděném protestsongu Opět sami a ekologicky smýšlejícím Ragnaroku jde tentokrát o vztahovou baladu s názvem Bonnie. Pro skupinu to není neznámá zkušenost – již v minulosti ukázala, že umí zacílit i na romantickou část svého publika.

Píseň je koncipovaná jako příběh, rozmluva mezi mužem a ženou, kteří se sice milují, ale jejich vztah končí fatálně. „Tak, jak se tomu často děje i v běžném životě,“ dodávají muzikanti.

Bonnie zněla v uších zpěvákovi Czendovi od začátku jako duet. Proto POST-IT oslovili letitou kamarádku Martinu Pártlovou, která pro ně byla jasnou volbou. Pro kapelu je spolupráce na duetu premiérou a Pártlová dodala celé písni další, křehký až intimní rozměr. Možná i proto, že kluky ze skupiny osobně dlouhodobě zná. „Je skvělé, že do toho s námi Martina šla, a moc si toho vážíme,“uvědomuje si Czenda, autor textu. Ten novinku vymyslel během ranní cesty autem do Prahy. „Nepamatuji si, že bych někdy písničku složil takhle rychle, spontánně,“ popisuje. Inspirací mu byly vztahy a reálné zkušenosti z jeho okolí.

Za jednoduchým vizuálem klipu stojí Tomáš Krejča, který obstaral natáčení, střih, režii a realizaci, to vše za přispění kapely. O zvuk a produkci se postaral Pavel Bureš, který s formací dlouhodobě spolupracuje.

Nová deska

Singl by měl být součástí připravovaného EP Co tě neposílí, to tě zabije, které vyjde po 10 letech a to 13. 12. 2019. V ten den píseň můžete slyšet v pražském Paláci Akropolis, kde se uskuteční i křest EP. A jak bývá u těchto vršovických kumpánů zvykem, bude to určitě pořádný mejdan!

Kapela POST-IT je na české hudební scéně přes 20 let. V neměnné sestavě Czenda, Jiřík (Porne), Bekouš a Kapíno spolu funguje od roku 2001. Do širšího povědomí se muzikanti dostali v roce 2003, kdy postoupili do užšího finále prvního ročníku talentové soutěže Coca-Cola Pop Star, a následnou debutovou deskou IDEÁL. K té postupně přibyly ještě nahrávky SEKTOR 10 a POST-I-NOOR. V roce 2017 oznámila formace po 5 letech comeback koncertem s podtitulem Vrací nás to zpět, na který o rok později navázala narozeninovou oslavou. Na stávající diskografii chtějí hudebníci po 10 letech navázat novým EP, k němuž postupně vydali singly Opět sami, Ragnarok a novinkovou věc Bonnie.

Web kapely: www.post-it.cz

Facebook kapely: www.facebook.com/post.it.official

Instagram: postit_group
Tagy: