Kosmetické zázraky, které vás ochrání před modrým světlem, stresem a smogem

Stárneme jinak než předchozí generace? Ano, protože náš životní styl se změnil. Jak chránit pleť před smogem, nocí strávenou nad počítačem nebo nadměrným stresem? Které kosmetické zázraky by ve vaší kosmetické skříňce rozhodně neměli chybět? Aneb, co dělat když…

…žijete v džungli velkoměsta

Osvěžující sprej můžete používat jako ochranný štít proti vnějšímu znečištění i proti modrému světlu, které vyzařují všechny obrazovky. Zároveň taková sprška poskytne pleti hydrataci a svěžest a doslova ji napumpuje vodou! Mějte takový ochranný sprej na svém pracovním stole nebo ho stále noste v kabelce.

osvěžující ochranný sprej Ioma (1199 Kč)

 

…nenosíte make-up, ale chcete sjednotit a rozzářit pleť

Kdykoliv bude vaše pleť unavená a jako bez života, povolejte na pomoc fialové pigmenty, které ji okamžitě rozzáří. Speciální krémy obsahují výtažky z kořene lékořice, pupečníku asijského a vitamín E. Pleť je viditelně rozsvícená, barevně jednocená, hydratovaná, vyživená a chráněná před sluncem.

rozjasňující CC krém ERBORIAN (449 Kč)

 

…máte ráno prezentaci, nad kterou jste strávila noc

První pomoc, když potřebujete vypadat odpočatě, vám poskytne speciální protiúnavové sérum. Po probdělé noci nad počítačem obnoví vaši pleť, zlepší její kvalitu, navrátí zdravou barvu a zpevní obličejové kontury. Sérum odstraňuje známky únavy, zajišťuje proces hydratace a zvyšuje odolnost buněk proti každodennímu stresu. “Obecně modré světlo ovlivňuje biologický rytmus kožních buněk a tím snižuje schopnost jejich přirozené obnovy,” říká dermatoložka Hajnalka Méryová Faragó, skincare expertka prodejen Marionnaud.

aktivní protiúnavové sérum REXALINE (1499Kč)

 

..málo spíte, hodně se stresujete a toužíte po jasné pleti bez vrásek

Ač se to zdá téměř nemožné, i tady je cesta. Pokud jedete na plné obrátky, dopřejte pleti antioxidační krém, který je obohacen o rozjasňující pigmenty. Ty mají totiž zázračnou moc a pleť okamžitě zkrášlí a rozzáří. Navíc chrání pleť před předčasným stárnutím způsobeným znečištěním životního prostředí, stresem či nedostatkem spánku.

antioxidační denní krém CLARINS (1759 Kč)

 

Všechny produkty najdete v prodejnách Maironnaud nebo na eshopu ww.marionnaud.cz.
Tagy: