Yoga Movement ve spolupráci s Klárou Pokornou pořádají podzimní den jógy v Grébovce

Dne 26. října pořádá Yoga Movement ve spolupráci s učitelkou jógy Klárou Pokornou Autumn Yoga Day in Grébovka. Akce je součástí jejich projektu Yoga & Special Places, tedy propojení jógy a zajímavých míst, často pro jógu netradičních. Během celého dne budou probíhat lekce, každá unikátní a zaměřená na něco jiného. Tématem celého dne je: jóga je pro kohokoliv a můžete ji cvičit kdekoliv. Součástí programu je i talk s bloggerkou Teri Hodanovou a jejím projektu Selfove. Celý den bude zakončený dražbou fotoobrazů Martina Franka, výtěžek půjde na NFDO Krtek.

V programu si každý najde „to své“. Zahrnuje vše, co naše tělo potřebuje – klidné lekce zaměřené na protažení, dynamické na posílení, specifické jako třeba zaměření pouze na stojky nebo meditaci.  Zároveň je v programu zařazená třeba i lekce nazvaná Yoga for Guys, která je jen pro muže a jejím cílem je ukázat, že jóga není jen pro flexibilní ženy, ale může být i silově náročná a malá flexibilita k tomu není překážkou. Během dne proběhne i talk s bloggerkou Teri Hodanovou o jejím projektu Selflove, na který naváže lekce Flow with selflove in tention.

Všichni učitelé, kteří povedou jednotlivé lekce, jsou inspirováni svou vlastní jógovou cestou a vzdělávají se na cestách po celém světe.

Celý den pak bude zakončen dražbou foto obrazů Martina Franka z dobrodružné cesty na Aljašce.

O projektu YOGA & SPECIAL PLACES:

Spolupráce zakladatelky Yoga Movement a jógové učitelky Kláry Pokorné je přivedla k myšlence propojit zajímavá místa, pro jógu často netradiční a zároveň odbourat typické jógové předsudky a zdůraznit tak fakt, že jóga je opravdu pro všechny a může ji cvičit opravdu kdokoliv a kdekoliv.

Prvním projektem byla charitativní jóga se světoznámým Dylanam Wernerem v Art & Food Zooně, při které se vybralo přes 70.000Kč pro NFDO Krtek. Druhým projektem potom byla první jóga na střeše Lucerny ve spolupráci se Střechou Lucerny, která přilákala stovky lidí během jediného dne.

A třetí je právě Autumn Yoga Day in Grébovka, jehož téma je: Jóga je pro všechny.
Tagy: