V Praze se uskuteční nový hiphopový festival

Úspěšný jednodenní festival Hip Hop Žije, který se za pět let stal na Slovensku jednou z nejúspěšnějších žánrových akcí, míří v létě poprvé do Prahy. 28. července se v areálu Výstaviště v Holešovicích představí to nejlepší ze slovenské a české rapové scény.

Mezi první potvrzená jména patří Kontrafakt, Majk Spirit, Kali, Separ nebo Pil C. Pražská premiéra tak letos doplní již druhý ročník stejnojmenného festivalu v Ostravě, který proběhne 1. září 2018 v areálu Dolních Vítkovic. Loni sem dorazilo přes 6 000 návštěvníků. Na Slovensku se letos koná festival na třech místech – 29. června v Bratislavě a v průběhu léta pokračuje do Domaše a Duchonky. Více informací na www.hiphopzije.sk, vstupenky jsou již nyní k dostání v síti Ticketportal.

Hudební festival Hip Hop Žije si za pět let svého fungování vybudoval na Slovensku nezastupitelné místo.V loňském roce zavítal poprvé za hranice Slovenska do Ostravy. Spoluorganizátor festivalu Marko Šebesta z agentury Evency k tomu říká: „Ostrava se nám velmi osvědčila, ukázalo se, že zájem o náš festival je v Česku obrovský, a tak jsme se rozhodli ho letos uspořádat i v Praze“. Na fanoušky v Praze čeká intenzivní hudební zážitek, kdy si budou moci užít nejlepší interprety české a slovenské rapové scény na jednom místě. V jednání jsou také velká zahraniční jména.

Na Slovensku má Hip Hop Žije bezkonkurenční pozici. “Festival navštěvuje každoročně velké množství lidí, cítíme tak u našich fanoušků stále vyšší nároky. Snažíme se být každým ročníkem lepší a lepší, posouvat laťku kvality v rámci služeb, programové struktury, bezpečnosti a čistoty stále nahoru. Zájem o lístky je už nyní značný a reakce příznivců jsou skutečně úžasné“,uzavíráMarko Šebesta z pořadatelské agentury Evency.

Oficiální aftermovie Hip Hop Žije 2017
Tagy: