Kinoko bude k vidění na letošním Designbloku

Sportovní značka KINOKO zažije svůj debut na největší přehlídce designu ve střední Evropě, třiadvacátého ročníku Designblok. Tato česká značka specializující se na sportovní oblečení pro ženy oslavila v květnu svůj první rok působení na trhu, během kterého stihla otevřít svou druhou prodejnu v pražském Westfieldu Chodov. Rok ale ještě neskončil a účast na Designbloku si nová prosperující značka nenechala ujít. KINOKO bude k vidění po celý průběh festivalu od 6. do 10. října v Gabriel Loci na Smíchově v prostorách Openstudia pod číslem 258.

Štěstí jako stěžejní motiv

Hlavním tématem letošního Designbloku je štěstí, které bude propojovací linkou festivalu, od vizuálu a podoby Designérie po jednotlivé instalace a doprovodný program. Uplynulý rok totiž ukázal, jak moc lidé touží po štěstí, po zdravém a naplněném životě. “Představení Kinoko na Designbloku si klade za cíl přenést návštěvníky do snového Kinoko světa, který je ženský, přátelský, autentický, sebelaskavý a pohodlný. Zároveň ale sofistikovaný a odvážný,” říká Zuzana Křivánková, brand manažerka české sportovní značky Kinoko.

“Letošní téma Designbloku nás velice potěšilo. Štěstí a především endorfiny jsou totiž velkou součástí naší Kinoko filosofie. Snažíme se ženám a dívkám ukazovat, že na návratu k jednoduchosti a základům není nic špatného. Hýbat se pro endorfiny, pro svobodu, protože chceme, ne protože musíme. Někdo chce být po tréninku KO, někdo zase OK. Diverzita a individualita je krásná, my jsme tu proto, abychom ženy podporovaly v čemkoliv, co je dělá skutečně šťastné a spokojené,” popisuje Zuzana Křivánková z Kinoko.

Nejen legíny

I když jsou hrdinkami mezi produkty legíny, Kinoko se neustále snaží rozvíjet nabídku produktů pro nové i stávající zákaznice. S každoroční kolekcí se můžete těšit na svěží barvy, střihy i novou kategorii. Kromě legín a sportovních podprsenek různých střihů a materiálů přibyly šortky, jógamatky, mikiny, první kolekce spodního prádla a tašky. Úplnou novinkou tohoto roku budou třeba těhotenské legíny, volnočasové kalhoty, trička a další kousky, které budou stát za pozornost.

www.kinoko.cz

foto: Kinoko
Tagy:   ,