Objevte více muziky a neplaťte víc, než musíte

Blíží se léto a k němu nevyhnutelně patří i pořádná porce muziky pod širým nebem. Rock for People, Colours of Ostrava a Rock for Churchill patří k těm nejlepším hudební zážitkům. A přesně na tyto tři festivaly – ale nejen na ně – získáte nyní na Objevte Více Muziky slevu až 40 %! Tak na nic nečekejte, nejvýhodnější vstupenky čekají právě na vás!

Chcete si užít léto, pohodu, zábavu a dobrou muziku? Zaregistrujte se na  Objevte více muziky, sbírejte kódy, vyberte si z nabídky festivalů a pak už zbývá jen začít se těšit na tu pravou festivalovou atmosféru.

Rozjeď to v kotli

Kultovní Rock for People, multižánrový Colours of Ostrava i pohodový Rock for Churchill. Tři akce, které patří k české letní festivalové klasice, nabízejí dávku toho nejlepšího z české i zahraniční hudební scény.

Letiště v Hradci Králové se začátkem července promění v dějiště dalšího ročníku festivalu Rock For People. Festival letos slaví své 25. výročí a přinese třídenní narozeninovou party nadupanou tou nejlepší rockovou muzikou. Jako dárek si nadělí ikonické Manic Street Preachers, skotskou kapelu Franz Ferdinand či metalové legendy In Flames.

To na multižánrovém festivalu Colours of Ostrava se bude v kulisách bývalých železáren pařit čtyři dny. Na mejdan, který se jako obvykle odehraje v druhé polovině července, letos dorazí legendární britská kapela The Cure, francouzská hvězda ZAZ, britský objev Rag’n’Bone Man či orchestral-indie-pop-folk z Tel Avivu Lola Marsh. Kromě hudebního programu se můžete těšit na divadelní představení, promítání filmů a spoustu workshopů, kde se naučíte africké tance nebo bubnovat.

Oslavy se chystají i na Rock for Churchill uprostřed přírodního areálu Myslivna v severočeském městečku Vroutek. Na konci srpna tu festival oslaví 20. výročí. Svíčky z dortu tu sfouknou muzikanti jako Yungblud z Velké Británie a z českých interpretů Tata Bojs, J.A.R nebo Vypsaná Fixa.

Zóna objevte Více Muziky

Každý z festivalů i letos nabídne zónu Objevte Více Muziky! Během dne je tato pláž ideálním místem pro relaxaci s ledovým drinkem a zábavou s kamarády, každý večer se ale mění v taneční parket, kde party jede až do rána. Určitě se stavte!

Sledujte objevtevicemuziky.cz a Instagram Objevte Více a nechte se vtáhnout do víru nezapomenutelných zážitků.