Láska má mnoho podob, vzkazuje Elka valentýnskou kolekcí

Z rodinné firmy s hravými trenýrkami se během pár let stala mezinárodní značka se spodním prádlem a loungewear pro celou rodinu zaměřená na lokální výrobu a udržitelnost.

Tak jako každý rok i letos Elka přichází s valentýnskou kolekcí rodinných a párových trenýrek. Kolekce Valentýn 2021 je vyspělejší, sofistikovanější, přesto neztrácí svoji typickou hravost a díky exkluzivnímu materiálu i neskonalou měkkost.

Elka Lounge představuje valentýnskou kolekci pod heslem “Láska má mnoho podob”.

Z našeho pohledu by se svátek lásky neměl omezovat pouze na zamilované páry. Téma sebelásky a projevů náklonnosti blízkému okolí je letos důležité pro každého z nás. V této době potřebujeme slyšet, že na nás někdo myslí, ať už je to kamarád/ka, partner, rodiče či někdo, od koho bychom to vůbec nečekali. Nabízíme možnost, jak s hravostí říct “jsi pro mě důležitý, mám tě rád. říká majitel Jakub Kofroň. Pokud tedy máte ve svém okolí někoho, komu byste rádi vyčarovali úsměv na rtech a zahřáli ho u srdce, je kolekce Valentýn 2021 přesně to, co potřebujete.

Elka Lounge je na trhu od roku 2008, vznikla jako malá rodinná firma s trenýrkami. Nyní kromě trenýrek nabízí široký výběr rodinného loungewear a produktů z řady Home & Deco.

foto: Elka
Tagy: