Letní chill se vším, co k létu patří. Max Pool Party osvěží Prahu i Brno

Skateboardista Maxim Habanec se po sedmi letech rozhodl znovu vrhnout do vod Red Bull Max Pool Party a v létě v Praze a Brně napustí skejtové bazény a promění je na nejlepší letní chill-out.

O co vlastně jde?

Je to jednoduché: koupání, zábava, hudba, grill a také skateboarding. Bazén, ve kterém se normálně jezdí na skejtu, se promění v bazén na koupání.

V červenci se můžete těšit hned na dvě Pool Parties. Ta první se koná 15. července v Praze v Radotíně a druhá 16. července v Brně na Slatině. To vše za účasti Maxe Habance a celé jeho crew!

O triky nebude nouze

Nebude chybět ani kontest o nejoriginálnější trik skočený na skejtu do vody, skok do výšky, rail přes bazén či skoky do vody.

„Nejde ale jen o párty pro nic za nic. Chceme místo konání zanechat v lepším stavu, než v jakém bylo předtím. Vyčištěný bowl i celý prostor parku, lehké opravy i nějaká ta nová překážka. Prostě skejt life,“ zve Max Habanec na Pool Parties.

Než se přiblíží datum první letošní skejt-bazenové party, můžete se naladit videem z první Max Pool Party v roce 2015, která proběhla v pražských Řepích.

Harmonogram:

13:00 start
15:00 1. disciplína – Deathrace
17:00 2. Disciplína – Praha skok do výšky/ Brno rail přes bazén
19:00 3. disciplína skoky do vody
20:00-21:00 afterparty

foto: Red Bull Media House