Martensky nejsou jenom těžký boty. Vyzkoušejte jejich sandále

V Dr. Martens jsme vždycky dělali věci odlišně. S každou další sezonou přicházíme s novým designem nestárnoucích siluet a tohle léto přinášíme inovativní pohled na sandály ze sbírky Zebrilus a Tract.

ZEBRILUS PACK

Vyšší a punkovější. To jsou nové modely ze sbírky Quad Zebrilus. Sandály Voss Quad jsou vyrobené z Hydro kůže a vynikají zejména podrážkou na platformě. Pohodlně se přizpůsobí každé noze díky dvěma nastavitelným páskám. Vedle černých klasik budou k dostání i v odvážnějším fialovém provedení.

Další novinkou jsou modely Francis a Francis Fluffy. Ty přináší zcela nový a moderní pohled na letní obuv s širokými pásky jako středobodem modelu. Zachovaly si ikonické Dr. Martens prvky jako žluté prošívání nebo kůži Hydro.

Další novinkou je model Francis. Ten přináší zcela nový a moderní pohled na letní obuv s širokými pásky jako středobodem modelu. Zachoval si ikonické Dr. Martens prvky jako žluté prošívání nebo kůži Hydro.

Poslední přírůstkem v kolekci jsou sandály Kimber. Model byl přepracovaný tak, aby odpovídal současným trendům a zároveň si zachoval tvář Dr. Martens. Nepřehlédnutelné jsou zejména nastavitelné pásky s nápisy značky AirWair.

foto: DR. MARTENS
Tagy: