Sinatrology: 7 hodin swingové euforie

Jan Smigmator, Leona Machálková, Dasha, Terezie Kovalová, Atila Huseyin, Felix Slováček a RTV Big Band, to jsou žhavé zářící hvězdy letošních swingových Vánoc v Lucerně, které tradičně jako každý rok probíhají pod taktovkou festivalu Sinatrology, oslav narozenin legendárního Franka Sinatry.

Sinatrology promění 22.12. Lucernu v nejromantičtější a zároveň nejdivočejší místo v Praze. 7 hodin nabitých hudbou, tancem, gastronomií a vzrušující zábavou vás nenechá klidnými. Letošní novinkou je taneční parket pro ty, kteří si nabitý pulsující koncert chtějí užívat ve swingovém tanečním rytmu.

Čeká vás nabitý program plný nevšedních zážitků. Po dvou a půl hodinovém koncertě nebude třeba chodit domů, neboť zábava bude pokračovat Swingovou nocí trvající přes půlnoc, tak jak to měl Velký šéf rád!

Na tanečním parketě se představí swingový tanečníci ze Studia ZigZag, které bude tím nejlepším electroswingem zásobovat Dj Swing Thing za doprovodu živého saxofonisty. Kromě tance návštěvníky čeká degustace whisky či molekulární mixologie. O zábavu se postarají Falešní hráči a casino, které dokonale podtrhne atmosféru celé Swingové noci, na jejíž celý průběh si bude možné zakoupit večerní raut.