Mr. Loco vyhlašují v novém klipu Bojkot

Pražská ska-reggae-rocková partička Mr. Loco představuje ne-oficiální videoklip na další ze skladeb z aktuálního alba Balkanizace. Tentokrát se jedná o skladbu Bojkot.

„Bojkot je skladba s textem, s kterým by se mohl ztotožnit snad každý, stačí si ho poslechnout a vyhlásit bojkot!“

Video vzniklo během letní koncertní šňůry, na kterou se Mr. Loco vydali se stálicí české rockové scény, s kapelou Divokej Bill.  Jde o sestřih koncertu, který proběhl 4. září v Úvalech.

„Požádal jsem kamaráda, aby nám náš koncert natočil. Původně jsem chtěl mít jenom takový teaser na koncerty na sociální sítě, ale nakonec se to povedlo tak moc, že mi přišlo škoda toho nevyužít. Tak máme klip, se kterým jsme ani nepočítali,“ popisuje vznik klipu zpěvák kapely Filip Flusser a dodává:

„Když nám letos 90 % koncertů buď zrušili, nebo přesunuli na příští rok, mysleli jsme si, že je letošní léto v háji. Nečekaně zavolali kluci z Divokýho Billa s dotazem na naše hostování na jejich letní šňůře. Stal se zázrak a léto bylo rázem plný J. Bylo to skvělý, nezapomenutelná atmosféra i reakce diváků. A co bude příští léto? Nooo, to je zatím ve hvězdách. Pokud nám to Covid dovolí, tak se se všemi rádi uvidíme na slavnostech a fesťácích, a třeba se po nás zasteskne klukům z Billů a dáme si repete J. Kdo ví…“

zdroj: Archiv Mr. Loco
Tagy: