My Dear Clothing představuje nadupanou zimní kolekci a spouští vlastní e-shop

Česká streetwearová značka My Dear Clothing, za kterou stojí návrhář Zbyněk Štandera a stylista Marek Volf, přichází se zimními novinkami. Kolekce Winter 18 kromě trendy pánského oblečení ve „forever young“ stylu nabízí i originální doplňky jako kožené podtácky nebo cibulákové talíře. Kompletní sortiment lze nyní objednávat v novém e-shopu s garancí doručení do Vánoc.

Oblečení značky My Dear Clothing bylo doposud možné zakoupit pouze přes Footshop. To se ale nyní změnilo se spuštěním nového e-shopu na stránkách www.mydearclothing.com. „E-shop jsme si nadělili k pátým narozeninám. Spolupráce s Footshopem fungovala na jedničku, ale už bylo na čase osamostatnit se. Díky tomu, že jsme se osvobodili od marže přeprodejců, teď všechno prodáváme za nižší ceny než v minulosti. Navíc jsme také přetáhli veškerou výrobu kompletně do Čech a na Slovensko,“ vysvětluje Zbyněk Štandera.

Nová kolekce Winter 18 obsahuje nejen pánské oblečení jako například prošívané péřovky, mikiny, trička nebo manžestrové bundy a kalhoty, ale i stylové porcelánové cibulákové talíře a kožené doplňky. „V kolekci je takových víc vrstev, já tomu říkám line. Máme tam basic line, kde jsou trika, mikiny, ponožky atd. Pak tam máme premium line, ve který jsou prošívaný péřovky, manšestrový kalhoty a bundy nebo třeba porcelánové talíře s cibulákovým dekorem. Jako novinku nabízíme i leathergoods line od Martina Furchy, který ručně vyrábí kožené doplňky a nově rozšíří tým My Dear Clothing,“ popisuje Zbyněk.

Ke značce My Dear Clothing odjakživa neodmyslitelně patří i promakaný, originální lookbook. Tím se samozřejmě pyšní i nová kolekce! V hlavní roli se tentokrát objevuje uznávaný anglický model Loice Williams, kterého nafotil Benedikt Renč. Součástí je také video, na kterém pracoval patnáctičlenný tým. „Novou kolekci podpoříme lookbookem a videem s Loicem Williamsem. Jde zatím o nejlepší promo materiál, co jsme měli. Moc děkuju celému týmu a doufám, že to naše fanoušky nadchne aspoň z poloviny tak jako mě,“ říká s úsměvem Zbyněk.

Novou kolekci najdete na www.mydearclothing.com. Při objednání do 18.12. je garantováno doručení do Vánoc.

foto: Benedikt Renč