My Dear Clothing spojuje síly s americkým brandem Nixon

Oblíbená česká streetwear značka My Dear Clothing vytvořila ve spolupráci s americkým brandem Nixon dva modely hodinek. Představí je v rámci nové kolekce Spring 18, která bude vůbec největší v dosavadní historii tohoto labelu. Poprvé v ní nebude chybět ani oblečení pro holky. Release party proběhne již tento čtvrtek v nových prostorách Footshopu.

Stěžejními kousky nové kolekce budou dva modely hodinek, které kluci vytvořili ve spolupráci s kalifornským gigantem Nixon. „Je to pro nás obrovská věc. Lepší spolupráci jsme si snad ani nemohli přát. Nixon je top značka, kterou již delší dobu sledujeme a obdivujeme. Jsme neskutečně rádi, že s námi spojil síly. Vznikly tak dva unikátní modely hodinek, které odtajníme již ve čtvrtek na release party,“ nadšeně popisuje spolupráci zakladatel značky Zbyněk Štandera.

Nová kolekce streetového oblečení My Dear s názvem Spring 18 kromě hodinek nabídne trika, mikiny, roláky, tepláky, crop topy, ponožky a doplňky. Vedle pánských produktů bude nově zahrnovat také dámské věci. Poprvé si tak na své přijdou i holky, které nepřestávají lovit originální streetwear kousky. Designově je celá kolekce inspirována začátkem druhého tisíciletí, Čínou a Brucem Lee.

O tom, že se nová kolekce opravdu povedla, se můžete na vlastní oči přesvědčit už ve čtvrtek 5. dubna, kdy v pražském Footshopu proběhne divoká release party inspirovaná Čínou a filmy s Brucem Lee. O hudební doprovod se postará DJ nrmn, který odehraje speciální 2000’s set. K dobré náladě pak zaručeně přispěje i welcome drink od krásek z týmu Jäger beets a Jägermeister bar se speciálním drinkem inspirovaným Čínou. Chybět nebude ani čínský catering a koláčky štěstí. Akce startuje v 18:30 a vstup je free.

Online release nové kolekce proběhne v neděli 8.4. od 20:00 na www.footshop.cz.