Na Stojáka míří do kina ve formátu 17D: 17 debilů a mikrofon

Parta komiků Na Stojáka připravila jeden jediný a nikdy neopakovaný speciální a úplně nejvíc unikátní večer nabitý humorem, natočila ho a teď uvádí na velkých plátnech do kin jako „Na Stojáka v kině“. A to v úplně novém exkluzivním formátu 17D. 17 debilů a mikrofon.

Vtipy, které jste ještě neslyšeli, fóry připravené speciálně pro tuto příležitost, témata, která čekala na správný moment, pohotovost komiků s rychlostí blesku a doslova na milimetr přesné a dokonale časované pointy.

Začínali z ničeho v době, kdy standup v České republice neexistoval, na první konkurzy chodilo deset diváků, kteří zároveň byli i účinkujícími, prošli castingem, generálkou, natáčením, pak přišli první vystoupení v malých klubech pro spoustu kamarádů, kteří přivedli první diváky, pak přišli větší kluby, větší sály, vyprodaná vystoupení,a dnes? Dnes je Na Stojáka největší a nejznámější standup formace v České republice, která má přes 200 živých vystoupení ročně, a nyní máte možnost i v kině zažít neopakovatelnou a neskutečně úžasnou atmosféru standupu.

Proč? Protože vůbec první formát standup comedy v Česku známý pod hlavičkou Na Stojáka v příštím roce slaví 15 let. Kdo jiný by měl jako první přinést standup do kin? Správně, ti nejznámější, nejstarší, největší a nejvtipnější standup komedianti v Čechách.
Tagy: