Nová módní značka MADLOVE BODY hledá podporu na Hithitu

V nelehké  době, kdy spousta zažitých brandů přemýšlí spíše nad koncem své existence, přichází vody českého módního byznysu pořádně rozvířit nová progresivní značka party kreativců. Její jméno je MADLOVE BODY a do segmentu spodního prádla vnáší moderní přístup, jehož základem je nápaditost a pohodlí. Nyní je na Hithitu exkluzivně k zakoupení pilotní kolekce, která vznikla pod vedením úspěšné módní návrhářky Petry Ptáčkové.

MADLOVE BODY vzniká bez předsudků o lidech i o lidském těle a vytváří ze spodního prádla součást outfitu. Hlavním záměrem je vytvořit dámské i pánské spodní prádlo, které má funkční design, skvěle volené materiály, promyšlené střihy, stylové a nápadité provedení, potisky i výšivky. “Naším cílem je inspirovat, přinášet radost a vytvářet produkty, které si rádi koupíte hlavně pro svůj pocit. Spodní prádlo je věc, kterou si oblékáte na tělo jako první a je to úplně poslední vrstva, kterou ze sebe každý večer sundáte. Proto vám jeho výběr musí dávat smysl a výrobce by do něj měl vložit maximální péči,” popisuje vznik značky spoluzakladatel Pavel Mádl.

Pilotní kolekce pod vedením Petry Ptáčkové nyní exkluzivně na Hithitu

První kolekce vznikla pod vedením české módní návrhářky, designérky a kaskadérky Petry Ptáčkové ve spolupráci s předními českými technology. Milovníci nekonečného pohodlí a neotřelého designu v ní najdou několik druhů dámských podprsenek a kalhotek, pánské trenýrky, pánská i dámská trička, unisex košile a další nápadité designové doplňky. “MADLOVE BODY je takové spodní prádlo, které chcete, aby bylo vidět. Je typické svým netradičním provedením s lehkým náznakem nostalgie a vrací do hry starší způsob zpracování, avšak s moderními a kvalitními materiály. MADLOVE BODY je pro mě takovým symbolem neoromantismu s dávkou anarchie. Výrazné detaily, jako například ozdobné pásky s ilustracemi, vypráví příběhy. Jakýkoliv oděv by měl být prostě zábavný,” popisuje kolekci Petra Ptáčková.

Předprodej pilotní kolekce MADLOVE BODY bude až do 10. června probíhat v rámci kampaně na crowdfundingovém serveru Hithit.cz. Zákazníci si tu mohou zakoupit nadčasové kousky od MADLOVE BODY za zvýhodněné ceny. Navíc jsou tu také exkluzivně k dostání produkty, které se v běžném prodeji již neobjeví. „Vybrané peníze použijeme celkově na fungování firmy, v tuto chvíli především na výrobu kolekce. Kolem toho je ale spousta dalších věcí. Nejde nám totiž jen o to, aby produkty byly pěkné vyrobené, ale chceme je zákazníkům dodávat včas a pěkně zabalené. Brzy také chceme přijít s dalšími kolekcemi a zkusit expandovat na zahraniční trhy. Budeme moc rádi, když nás podpoříte,“ popisuje Pavel Mádl.

foto: MADLOVE BODY