Ochutnejte skvělou čokoládu a potkejte se Marilyn Monroe

Všichni milovníci čokolády nechť zbystří! Premium Outlet Prague Airport provoní vůně pravé čokolády, čokoládových pralinek i tabulkové čokolády nejvyšší kvality. A to není vše. Zároveň tu potkáte nejznámější (nejsladší?) blondýnku z Hollywoodu. O zábavu tedy bude postaráno.

V termínu od 5. do 7. července bude POP Airport, stylový outlet v blízkosti letiště Václava Havla s 70 obchody, 200 značkami a slevami od 30 do 70 %, hostit čokoládového výrobce Chocotopii. Ten provozuje v centru Prahy kromě prodejny čokolády a kavárny také Chocolate museum. A na stejném místě najdete ještě něco – slavné Wax museum of  Legends by Grévin.

Právě z muzea voskových figurín se na chvíli přesune jedna kultovní krasavice a módní ikona do POP Airport, kde se s ní budete mít možnost vyfotit. Není náhoda, že tu bude stát v tyto čokoládové dny zrovna ona – velká milovnice vaření, která čokoládou určitě nepohrdla. Minimálně si ji horkou nechávala dávat do zmrzlinového poháru, když se vracela z odpoledních hereckých hodin kolem cukrárny Will Wright´s v Beverly Hills, což je zachyceno na několika dobových snímcích. Byla také reklamní tváří na čokoládu. Reklamní fotku v roce 1946 vyfotografoval její dvorní fotograf Bruno Bernard.

Když už budete stát u její voskové sochy, zkuste si přičichnout k jejím zvlněným vlasům. Figurína bude mít navoněné vlasy stejným parfémem, který tato ikonická žena kdysi používala. Uhádnete, který to byl?

Ale nasávání vůní nebude samozřejmě to hlavní. Co nesmí chybět jsou ochutnávky. Všechny tři dny bude proto v POP Airport chodit maskot Chocotopia, který společně s hosteskou představoví Chocotopii a nabídne, abyste vyzkoušeli, jak moc je jejich čokoláda dobrá. Zároveň tu bude k dispozici i po-up stánek Chocotepia – a i ten bude mít nachystaný vybraný sortiment různých druhů čokolád.

Zapojte proto svoje smysly, přivoňte si a ochutnejte novinky z čokoládového světa. A pro odvážné tu bude možnost nejen ochutnat, ale také si zkusit nasát čokoládu nosem, což je nový trend, který navozuje stejný pocit dobré nálady jako kdybyste čokoládu jedli. Jen po nasávání neztloustnete.
Tagy: