Nu metaloví zuřivci Cocotte Minute vyrážejí na akustické turné

Je to tady! Milovníci coco metalu si konečně přijdou na své, i když dost netradičně! „Chráněná dílna“ z Mníšku pod Brdy Cocotte Minute vyráží po jeden a půl letém klubovém lockdownu na podzimní akustické turné.

Smečka hovězí pránou zdrogovaných příšerných folkařů Cocotte Minute si nedá říct a opět se pokouší o proslavení až za hranice dobříšského okresu. Vaši oblíbení smrdutí baleťáci zarapují za doprovodu španělských kytar a praskotu ohně z hořící backstage své největší šlágry a hymny.

Zároveň v duchu již zlidovělého hesla “Metal dětem!” upozorňují, že toto tour je ideální příležitostí vzít na Cocotty svoje děcka, prarodiče a veškerou vozejčkářskou a oberlenou chátru z okolí, protože nehrozí, že by dostali nakládačku v kotli.  Maximálně dostanou gulášovej nášup z kotlíku, jestli to kapela mezitím v backstage nesežere všechno úplně sama!

„Todle bude solidní poslechová besídka kruciprdel! Takže buřty, KPZetky a čutory s rumem sebou!,“ dodává za kapelu Zeller s dodatkem: „Jestli nám po tomhle tour Porta konečně neudělí cenu za celoživotní přínos českýmu folku, prozradíme, že ji už před lety celou koupil Michal David!“. Besídka čítá 15 zastávek, startuje se 15. října v litvínovském klubu Ponorka, tak nezapomeňte ešusy a kostkovanou košili s sebou!

Termíny turné:

15.10. Litvínov / Ponorka

22.10. Karlovy Vary / Klub Paderewski

23.10. Havlíčkův Brod / Oko

27.10. Plzeň / Pod lampou

29.10. Valašské Meziříčí /M Klub

30.10. Uherské Hradiště / Mír

13.11. Svitavy /Tyjátr

16.11. České Budějovice /Fabrika

26.11. Chrudim /R Klub

27.11. Hořovice / Labe

3.12. Děčín / Le Garage Noir

4.12. Praha / Akropolis

9.12. Bratislava /Randal Club

10.12. Brno / Melodka

11.12. Ostrava /Barrak

foto: Tom Black