Luxusní valentýnské překvapení: Oslavte svou lásku na cestách

Valentýn je tu a vy stále přemýšlíte nad vhodným dárkem pro vaši drahou polovičku, ale na nic nemůžete přijít? Darujte nevšední zážitek, na který budete oba vzpomínat i za pár let. Zatímco na hmotné dary postupem času sedá prach, společně strávený čas vám zůstane v paměti už napořád. Věnujte proto své partnerce něco, na co jen tak nezapomene!

Láska prochází žaludkem

Kurz vaření je skvělou možností, jak spojit příjemné s užitečným. Nejenže strávíte jedinečný čas se svou polovičkou u dobrého jídla, zároveň se také přiučíte něčemu novému, co v budoucnu zcela jistě zužitkujete. Milujete japonskou kuchyni, ale ani jeden z vás nemáte dostatek znalostí, abyste si ji mohli připravit i u vás doma? Přihlaste se do kurzu a staňte se odborníkem na sushi či tradiční ramen.  Míst, která můžete navštívit, je celá řada a nabídka je opravdu pestrá. Od pečení lahodných dortů přes vaření na tradičních kamnech až po přípravu delikátního wagyu steaku.

Zamilované tvoření

Má vaše partnerka kreativní duši, kterou potěší vše, co bylo ručně vyrobené? Navštivte s ní keramickou dílnu! Hravě strávený večer, během kterého si navzájem ozdobíte talíř či hrnek, bude určitě trefou do černého. Malování keramiky je velmi osobité, proto se nebojte popustit uzdu fantazie a v rámci společného času si s partnerkou vytvořte personalizované nádobí, kterým si budete dělat radost i dlouho poté. Ranní káva v šálku od vaší lásky bude chutnat hned o poznání lépe!

Romantika na cestách

Západ slunce hrající odstíny hřejivých barev, teplý vánek, který vám čechrá vlasy, a šumící moře, jež posloucháte společně s vaší milovanou osobou na pláži v zemi, kterou jste již dlouho toužili společně navštívit. Pokud stojíte o opravdu jedinečné prožití svátku zamilovaných, nebojte se zariskovat a věnujte své drahé polovičce romantický zájezd. Právě Valentýn je skvělou příležitostí pro darování cestovatelských zážitků, díky kterým poznáte nejen místo, na které se vydáte, ale především jeden druhého. Existuje destinace, kam by se vaše partnerka opravdu ráda podívala? Darujte jí osobní vyznání lásky, na které bude zcela jistě dlouho vzpomínat.

Oslavujete tento rok navíc jubilejní výročí svatby, obnovení manželského slibu, případně se chystáte na zásnuby nebo rovnou na vysněné líbánky v exotických krajinách, ale stále přemýšlíte nad výběrem té správné destinace? Celoročně slunné Kapverdy, kde se život řídí heslem no stress, ikonické Maledivy nebo dechberoucí ostrov Mauricius mohou být odpovědí, kterou hledáte. „Ostrov Mauricius, perla Indického oceánu, je známý svými bílými písčitými plážemi, tyrkysovým mořem a exotickou přírodou. Skrývá však i romantická zákoutí, jako je Le Morne Brabant. Tato majestátní hora na jihozápadním pobřeží, která je zapsaná také na seznam UNESCO, je ideálním místem pro pozorování okouzlujících západů slunce,“ komentuje expertka na cestování a obchodní ředitelka CK Blue Style Lenka Pátek.

Únor je navíc ideálním časem pro rezervaci letošní dovolené. Chcete vaší partnerce věnovat jedinečný valentýnský dárek a zároveň už přemýšlíte, jak strávíte dny volna? Aktuální first minute nabídky přinášejí řadu výhod. Překvapte ji poukazem na zájezd, na který nezapomenete.

„Romantických destinací je samozřejmě celá řada, osobně bych ale vyzdvihla mimo ty exotické například Řecko, Turecko, Egypt či Tunisko, které skrývají i kouzelná zákoutí, která jako by vypadla z romantického filmu. Například poblíž tuniské metropole se nachází zapadlé městečko Sidi Bou Said, které svým vzhledem připomíná malebné uličky řeckého ostrova Santorini, atmosférou vám však přiblíží kouzlo a výjimečnost afrického orientu,“ dodává Lenka Pátek.

Foto: Shutterstock