Xiaomi je zákazníkům o další krok blíž, nyní je v O2

Komunita příznivců smartphonů Xiaomi se rozrůstá přímo geometrickou řadou. Značku Xiaomi, která se těší narůstající oblibě pro svůj skvělý design, kvalitní provedení a hlavně příznivou cenu, proto od listopadu zařadil do své nabídky první český operátor O2. Telefony a další příslušenství je v prodeji na všech pobočkách v republice.

„Podle nově aktivovaných zařízení v naší sítí vidíme, že Xiaomi je stále oblíbenější značka. Proto jsme se rozhodli zařadit ji do našeho portfolia a nabídnout zákazníkům nákup i s dalšími výhodami, jako je pojištění, možnost nákupu na splátky a kvalitní servis,“ vysvětluje Jindřich Fremuth z O2.

Už dnes si v O2 můžete koupit smartphone Xiaomi Redmi Note 5A, telefon s tenkým tělem, 5.5 palcovým displejem a 13 megapixelovým fotoaparátem, za 3 595 Kč. V prodejnách i na e-shopu „xiaomisté“ najdou i vyšperkovanější model – Xiaomi Mi A1 za 6 495 korun. Operátor v blízké době do své nabídky zařadí také vlajkový model této značky – telefon Xiaomi Mi Mix 2 s bezrámečkovým displejem.

„Tak to jsou super zprávy,“ reagoval na fakt, že O2 bude prodávat Xiaomi, Michal Žák, který byl jedním z prvních v naší zemi, jenž si smartphone této značky pořídil. Přitom první nákup pro něj dopadl neslavně: „Poslal jsem do Činy peníze, a nepřišlo mi nic. Už nikdy jsem neviděl ani prachy, ani telefon,“ vzpomíná na dobu průkopnických začátků Xiaomi mezi českými nadšenci. Díky vlastní nepříjemné zkušenosti – nikoli s telefonem, značce Xiaomi je věrný – dokáže ocenit, jak je důležité, aby prodej, servis a pojištění zaštítila důvěryhodná firma, jakou O2 bezpochyby je.

„Od spolupráce s O2 očekáváme nejen zvýšení povědomí zákazníků o značce Xiaomi, ale je i stvrzením faktu, že se jedná o kvalitní výrobky. Zákazníci mohou očekávat špičkový záruční i pozáruční servis, v nabídce naleznou výhradně oficiální produkty značky a mohou se těšit na kompletní nabídku příslušenství, kterou český trh zatím nezná. Dostupnost zboží se také výrazně zlepší. O2 bude mít ve své v nabídce kompletní nabídku všech modelů značky Xiaomi se všemi zvýhodněními, které operátor svým klientům běžně poskytuje,” zdůraznil Viktor Hajíček ze společnosti Witty Trade, která je největším a oficiálním dovozcem značky do České republiky.

Xiaomi nejsou jen smartphony. Na své si přijdou i vyznavači chytrých hodinek. U O2 se od listopadu prodávají i Xiaomi Huami Amazfit za 3990 korun. Hodinky snímají tepovou frekvenci a jsou nadmíru odolné proti prachu. Plusem je i výdrž baterie. Při běžném používání zůstane nabitá 5 dní, v úsporném režimu až 11 dní. V nabídce nechybí ani chytrý náramek Xiaomi Mi Band 2 za 899 korun.

Telefony a příslušenství je možné koupit také na splátky bez navýšení s nulovou akontací a zřídit si pojištění proti krádeži nebo poškození. Využít můžete i výkupu starého telefonu – hodnota odkoupeného mobilu bude odečtena z ceny nového zařízení.

Novinky můžete sledovat na sociálních sítích

https://www.facebook.com/xiaomiceskarepublika/

https://www.instagram.com/mi_ceska_republika/
Tagy: