YAEL po singlu s Tinou představuje celé EP s názvem BAY B

Slovenský rapper YAEL s exotickými kořeny vydává svoje první EP s názvem BAY B. Společně s ním vychází videoklip ke skladbě Blízko a nechybí na něm ani singl Sen, na kterém zahostovala zpěvačka Tina.

Že si YAEL zaslouží své místo v hudebním světě bylo jasné už po vydání předešlých singlů, nyní to zpěvák ještě potvrzuje debutovým EP BAY B. Spolu s ním vychází videoklip k tracku Blízko, ze kterého díky přímořskému prostředí Benátek čiší letní atmosféra. Song udává hudební styl a melodický charakter celého EP.

Další z dominant alba je singl Sen. Na něm YAEL spolupracoval s renomovanou R&B zpěvačkou Tinou, která už má za sebou bez mála dvacetiletou kariéru. “Zpívat s Tinou pro mě byla super zkušenost. Vážím si toho, že Tina přijala moje pozvání. Je to perfektní zpěvačka a v neposlední řadě taky dobrá kamarádka.“ Pochvaluje si spolupráci YAEL.

O mix a master BAY B se postarala produkce dvatritridva. EP vychází pod slovenským labelem Illuminate a je dostupné v prodeji spolu se stylovým merchem na e-shopu Ruka Hore. V digitální podobě vychází 6. května. „Moc si vážím podpory všech, kteří mi pomáhali při zrodu EP a budu rád, když v budoucnu vydám celé album.“  Doplňuje na závěr YAEL, který 6. května vyráží na tour po Slovensku.

text: Ivana Novotná
foto: Championship Music