Podpořte veganskou hospodu Bena Cristovao a jeho kamarádů na Hithitu!

Právě dnes spouští svou kampaň na Hithitu holešovická veganská hospoda Výčep Kabelovna. Jedním z jejich zakladatelů je zpěvák Ben Cristovao. Touto cestou se Výčep snaží získat prostředky na podporu kulturních a hudebních akcí, které mají v plánu pravidelně pořádat.

Výčep Kabelovna vznikl jednoduše z lásky k pivu. Ben Cristovao jej založil společně se svým manažerem Lukášem Rychtaříkem a kamarádem Alešem Petrem. Na čepu najdete lokální pivovary i zahraniční speciály s netradiční chutí. V rámci občerstvení si můžete dát klasické hospodské pochoutky, všechny jsou ale ve veganské variantě. “Myslím, že dost lidí překvapí, jak může chutnat takový kytkový utopenec, tlačenka nebo nakládané tofu – je to vážně dobrý!” říká za Výčep Lukáš Rychtařík a Ben Cristovao dodává: “Jako vegan vidím, jak chutně a zajímavě se dá jíst a přitom jít striktně rostlinnou variantou. Snažili jsme se vybrat ty nejlepší dodavatele tak, abyste si na jídle fakt pochutnali, a věřím, že se nám to povedlo.”

V kampani na Hithitu má Výčep hned několik milníků, kterých chce dosáhnout. Sbírka začíná na částce nutné pro nákup germicidní lampy, ta efektivně vyčistí ovzduší v interiéru a zbavuje jej škodlivin. Následné vybrané částky by mířily na podporu kulturních a hudebních aktivit v prostoru a pokud se povede vybrat kolem 250 000 Kč, chystají pro všechny své příznivce ve Výčepu velké překvapení.

Kampaň na Hithitu odstartovala 29. dubna. V nabídkách odměn jsou vstupenky na v budoucnu plánované akce, brunch s Benem Cristovao a spousta dalších fajn věcí, které budou přispěvovatele bavit.

Výčep Kabelovna najdete na adrese Dělnická 27, v omezeném provozu mají otevřeno v pondělí – sobotu 11:30-20:00.