Tesco Mobile slaví 10 let na trhu. Pro zákazníky si připravil speciální akci

Virtuální operátor Tesco Mobile v rámci oslav 10 let svého působení na českém trhu připravil pro zákazníky nové exkluzivní benefity k balíčku EXTRA a datové SIM kartě Data jsou nejvíc. Od konce května každý zákazník, který má spárovanou věrnostní kartu Clubcard se svým telefonním číslem, získá dvojnásobná data (20 GB + 20 GB na 5G síti) a také dvojnásobek Clubcard bodů za nákupy v obchodech Tesco.

„Jsme moc rádi, že můžeme naším zákazníkům nabídnout ještě lepší služby v podobě dvojnásobných dat, které se během sezony dovolených jistě budou hodit. Nakoupit si potraviny v síti Tesco nejen na letní grilování bude s dvojnásobným počtem Clubcard bodů ještě výhodnější. Nasbírané Clubcard body mohou zákaznicí v aplikaci Clubcard v průběhu několika kliknutí přeměnit na peněžní poukázky na další nákup,“ říká Tomáš Martiňák, generální manažer společnosti Tesco Mobile pro Českou a Slovenskou republiku.

Speciální akce bude probíhat po celé prázdniny od 31. 5. do 31. 8. 2023. Pro využití dvojnásobných dat a Clubcard bodů je nutné mít spárovanou kartu Clubcard a aktivní balíček EXTRA. Datovou SIM kartu Data jsou nejvíc si zákazníci s kartou Clubcard mohou zakoupit za zvýhodněnou cenu 249 Kč (běžná cena 499 Kč). Data je možné čerpat i v zahraničí v rámci tarifu.

Operátor i nadále pokračuje v odměnách za dobití kreditu. Při každém dobití alespoň za 300 Kč získají zákazníci zdarma neomezené volání a SMS do Tesco Mobile a do ostatních sítí pak volání za 1,5 Kč/min. a SMS za 1 Kč na 30 dní. Uživatelé SIM karet 2x více kreditu pak ke každému dobití dostanou 100 % bonusového kreditu navíc.

Foto: Tesco