Rock Café se v sobotu otřese metalovou smrští

V pražském Rock Café to bude v sobotu pěkně vřít. Zavládne tu totiž pořádná metalová smršť! Na pódiu se během jednoho večera vystřídají čtyři našlápnuté kapely ze tří různých zemí. Fanoušci drsnější muziky se mohou těšit na show německých metalistů Tenside a maďarské party Leander Kills. Českou republiku zastoupí kapely The Snuff a Abbys Watching Me.

Německá metalová mlátička Tenside je českému publiku již velice dobře známá. Letos už koncertovala na festivalu Basinfirefest, kde sklidila velké ovace. Nyní se v Praze zastaví v rámci evropské šňůry. Parta Leander Kills zažívá v současnosti v Maďarsku strmý vzestup a ráda by oslovila i české fanoušky. V Rock Café předvede své propracované crossoverové songy nově přetextované do angličtiny.

Pražská modern-rocková kapela The Snuff má v současnosti úspěch zejména v Polsku, kde si loni zahrála na hlavní stage největšího evropského open-air festivalu Przystanek Woodstock. Kluci aktuálně pracují na novém albu, které nahrávali v USA se slavným producentem Stevem Thompsonem. Mladá partička Abbys Watching Me svým post-hardcorem úspěšně oslovuje i posluchače za hranicemi České republiky. V rámci své sobotní show představí i songy z připravované třetí desky.

Nepřestávejte lovit nové nadupané koncertní zážitky a dorazte v sobotu 18. listopadu do Rock Café na vlastní kůži zažít pořádnou metalovou nálož. Celá noc se ponese na vlnách metalcore, alternativního rocku a hardcoru. K dobré náladě zaručeně přispěje i ledově namražený Jägermeister. Akce startuje v 19:00. Vstupenky jsou k zakoupení již teď na goout.net.