Jste single a chcete vyrazit surfovat na Bali? Zkuste Single Fin

Po prvním úspěšném podzimním pobytu ve Francii, který byl určen výhradně pro jednotlivce, se Single Fin přesouvána Bali! Ne každému je příjemné jet na dovolenou sám, obzvláště tak daleko. Na ostrově bohů tak budou mít účastníci druhého pobytu s názvem Single Fin možnost nejen cestovat a surfovat, ale také se seznámit s novými lidmi a najít si kamarády nebo partnera nejen na surfování.

Jediný český surfový pobyt s názvem Single Fin, pořádaný cestovní surfovou cestovní kanceláří Surf-trip.cz, je určen všem, kdo chtějí poznat nové přátelé s podobnými zájmy. Pobyt, který měl svou premiéru v Hossegoru, se v červnu 2020 přesouvá na exotické Bali. „První surf-kemp pro jednotlivce lze jednoznačně považovat za zdařilý! Bylo zajímavé sledovat, jak se z jednotlivců stává skvělý kolektiv a výborná parta,“ říká delegát Zbyněk Vítek a dodává: „uspořádat obdobný kemp v exotické destinaci bylo pak přání několika klientů. A právě proto jsme se rozhodli zorganizovat obdobný kemp také na Bali.“

„Celý týden byla jedna obrovská zkušenost, kdy jsem se mohl učit surfovat, ale taky poznat jiný životní styl, který mě doslova pohltil. Měl jsem možnost poznat celou řadu skvělých lidí, kteří se na Single Fin přihlásili. Někteří přijeli surfovat, jiní si pořád něužít dovolenou a někdojel za seznámením. Záleží na každém, jakou cestu si zvolí,“ shrnuje pobyt Tomáš Půda, jeden z padesáti účastníků prvního pobytu.

Oblast Canggu, kde budou účastníci ubytováni, je momentálně nejvyhledávanější částí na Bali. Vyhlášena je krásnou zelenou přírodou a četností rýžových polí. Surfová lokalita plná jógových center, kaváren a skateparků má jedinečnou atmosféru a strategicky dobrou polohu pro výlety. Canggu je protkáno množstvím lokálních warungů i skvělých restaurací. Najdete zde řadu masérských salónů a wellness studií.

Organizátoři zdůrazňují, že Single Fin není klasická seznamka, ale desetidenní pobyt pro ty, kdo hledají nové partnery a parťáky nejen pro surf, ale takéna cestování a další dobrodružství. Vedle lekcí surfování je proto připraven idalší program, od výletů a večerních párties, až po plavbu na katamaránu a společnou balijskou grilovačku.

Foto: archiv Surf-Trip.cz
Tagy: