Imagination Festival zná kompletní lineup. Dorazí dvojice Camo & Krooked a další hvězdy

V pátek 25. listopadu 2022 se Praha promění v zaslíbené místo pro všechny fanoušky Drum & Bass a Harder Styles. Imagination Festival se vrací do hal PVA Expo Letňany a očekávání jsou veliká. Na dvou stagích se představí elitní výběr umělců a DJs a jako každý rok se bude jednat o nezapomenutelnou noc plnou skvělých vystoupení za doprovodu audiovizuálních zážitků. Letošní ročník se ponese v duchu velkých premiér a návratů, neobvyklých showcasů a b2b setů, všechna jména však spojuje jediné – jedná se opravdu o světové špičky svých řemesel.

Imagination Drum & Bass stage letos rozzáří spousta zajímavých jmen. Premiérové představení tu odehraje notoricky známé rakouské dvojice Camo & Krooked s MC Daxtou. Neurofunkové nadšence zahřeje hodinu a půl dlouhá Blackout Showcase ve složení Neonlight, Prolix a Redpill. Do hlubin všechny zúčastněné ponoří deepový kouzelník Enei, který bude z rukávů tahat jeden dubplate za druhým.

Líbezné tóny zahraje zástupce labelu Liquicity a belgická vycházející star Andromedik a zahálet rozhodně nebude ani progresivní producentská dvojice Synergy. Nad ránem se odehraje speedbassové peklo v podání Mandidextrous. Highlightem večera na Drum & Bass stagi bude bezesporu legendární britský umělec Spor, pro kterého se bude jednat o první vystoupení v Česku po více než sedmi letech. O tom, že Česká republika je zemí neurofunku návštěvníky přesvědčí dvojice šílenců A-Cray b2b Zigi SC a do správné provozní teploty všechny dostanou na začátku večera Akira & Bifidus Aktif.

Foto: archiv Imagination Festival

Také fanoušci Harder Styles si na Devastator stagi přijdou na své – na Imagination Festivalu se premiérově objeví nezastavitelné Hardstylové duo Frequencerz, které si všechny podmaní svými melodiemi a vokálními tracky. Po třech letech se do Prahy vrátí legendární dvojice TNT aka Technoboy & Tuneboy se svým typickým Early Italian Hardstylem. A nebude se jednat o jediné navrátilce – v Praze se po několikatelé pauze objeví také hardstylový alchymista Psyko Punkz a nebo raw legenda Adaro.

Přiznivci raw hardstylu pak dále ocení versus set E-Force vs. Bloodlust, kteří společnými silami dokázali letos rozložit na atomy stage na Reverze, či Qapitalu. Zoufat rozhodně nemusí ani vyznavači těch nejtvrdších subžánrů. Fanouškům progresivního hardcoru naloží bomby N-Vitral, který se rovněž v Praze objeví poprvé, a znalce frenchcoru potěší francouzský maestro Floxytek. Za mixem se pak dále objeví českoslovenští zástupci Heavy Noizes, Crane a také Rob2Speed, který celý večer uzavře.

Foto: archiv Imagination Festival

Poslední vstupenky z druhé vlny jsou v prodeji v předprodejní síti Boom za 1 090 Kč / €50. Následovat bude třetí vlna vstupenek za 1 190 Kč / €55.