Jen 700 kusů! adidas a Prada představují limitovanou kolekci

Italský dům s luxusním zbožím Prada spojuje síly se značkou adidas, která je nejvýznamnějším hráčem na trhu se sportovním oblečením. V rámci dlouhodobého partnerství se budou zaměřovat na tradici obou značek, ale také na moderní technologie a inovace. A to s cílem přinášet zcela nové pohledy na své ikonické produkty.

V srdci tohoto kreativního partnerství stojí společná vášeň pro sport. Jako skvělá laboratoř k otestování nových materiálů a technologií poslouží America’s Cup, nejstarší jachtařská soutěž na světě, při které proti sobě závodí dvě jachty a do jejíž historie je od roku 1997 zapsaný tým Luna Rossa (původně Prada Challenge).

Nově vzniklá spolupráce je postavena na spojení módy a výkonu – sportovní odkaz značky adidas i její přístup k novým materiálům se propojuje s historií Prady, která je oceňovaná pro svou práci s koženým zbožím i pro svůj pohled na luxus a kvalitu. Prvním mezníkem spolupráce bude uvedení nové jachtařské obuvi Luna Rossa, která bude představena v roce 2020.

Prvním krokem na společné cestě ovšem bude letošní uvedení limitované kolekce Superstar Prada for adidas, která bude čítat pouhých 700 kusů. Její součástí bude kromě sneakers také stylová taška. Boty Superstar byly poprvé představeny před 50 lety jako basketbalová obuv. Během krátké doby ji začaly obouvat tři čtvrtiny hráčů NBA. Krátce poté pak pronikly do hudebního světa a do pouličních subkultur. Nové zpracování modelu Superstar odkazuje na bohatou historii obou značek. Celou tuto speciální edici kompletně vyrobí Prada v Itálii.

Kolekci Prada for adidas zakoupíte od 4. prosince na adidas.cz, nebo ve vybraných prodejnách Prada.

#Pradaforadidas