Vzdělávací semináře předních advokátních kanceláří už potřetí. Projekt UNIque Law úspěšně pokračuje

Vzdělávací projekt UNIque Law, který spojuje tři advokátní kanceláře – ROWAN LEGAL, PRK a tdpA, začátkem října spustil 3. ročník webinářů. Cílem je opět přinést doplňkové odborné online semináře studentům právnických fakult, ale nejen jim.

„Zájem o UNIque Law webináře z našeho pohledu neupadá, naopak roste, proto jsme se rozhodli v projektu pokračovat. Spolu s kolegy z PRK Partners a tdpA pevně věříme, že webináře mají smysl. Představují budoucím právníkům některá odvětví a instituty, s jejichž praktickým využitím třeba tak často do styku nepřicházejí. Doufáme, že jim nabyté vědomosti budou k užitku. Vzdělávání studentů považujeme za jedno z nejdůležitějších poslání a máme velkou radost, že k tomu můžeme přispět.“ okomentoval spuštění dalšího semestru webinářů Martin Janoušek, partner ROWAN LEGAL.

Projekt odstartoval 7.10. webinářem, který studenty uvedl do světa veřejných zakázek. Bylo vidět, že dané téma mezi studenty velmi rezonuje, na webinář se zaregistrovalo 96 studentů. To je opravdu skvělý začátek, ale organizátoři míří ještě výše. V loňském roce se nejúspěšnějšího webináře zúčastnilo 259 posluchačů a v letošním roce by chtěli tuto hranici určitě překonat.

Zimní semestr UNIque Law přinese celkem 13 webinářů, které budou probíhat každý čtvrtek od 16:00. Celý program bude postupně k dispozici na www.unique.law.

Foto: Shutterstock